Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
asa s-a facut de ras si cu janta de 2000 de euro bucata :))
stai linistit ,il trimitea talpan la kaufland sa cumpere de 2000 de ron pt popota ,doar nu o manca de 20000 de lei pe sapt!:)))
vise paznicule ,vise! voi in prima liga in anul 3022 !:))
Aștept poză cu jantele de Duster. Sau nu ai așa ceva? Tu, care vorbești de progresiști globaliști neomarxisti?!? Nu se poate așa ceva! Și sigur glumeai cu coșul de 2000 de lei pe weekend la K****land! Sau!?! :))) Săracul de tine, habar n-ai cât de tare te-ai făcut de râs :)))))))
Spre deosebire de tine .... :-))))
Privind clasamentul îmi doresc ca Rapid și FCU sa promoveze și Dinamo sa nu retrogradeze. De ce!? Din pur pragmatism! FCU, din ce spune chiar Oprița, se pare ca oferă cele mai mari salarii din L2, deci își permit un lot puternic, de altfel au dominat actuala ediție. Rapid și Dinamo pt ca indiferent de Liga și locul in Clasament meciurile Stelei cu ei vor fi derby-uri. Pe scurt: doresc aversari cât mai facili pt Steaua la anul in L2, cu Rapid și Dinamo prefer sa ne duelăm in L1! :-))) De asemenea, Rapid și Dinamo vor juca cât le permite valoarea împotriva FC fcsb, “omeniile” sunt excluse! :-)))
Peste punctele din sezonul regular, se iau punctele și victoriile din play-off
mai cauta anexa 3!?:)))
Aia aia da care da 2 goluri la Erevan dadada ai dreptate!!!!
Nu te plateste nimeni ba, o faci din pura prostie, fiind extrem de facil de spalat pe creier :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.