Alte știri din fotbal
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
0
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
clona, clona mogosoaia.
Comentează la meciurile Universității Craiova
Domnilor acesta nici in Africa nu e posibil sa amani meciuri pentru rezolvarea situatiei, si daca pana in ianuatie nu se rezolva sta Corvinul tot turul ?? Acesta este tara schmecherilor hotilor.
Și poate scriu cum a stabilit FRF: Steaua București! Toti au făcut modificarea respectivă dar gsp miroase rău de tot a brânză … :-(((
Papucarii fără suporteri oare unde sunt sau nu mai sunt bani deși junior-Mititelu respiră la St. Tropez !!! Viață de agricultori pe seceta asta !
Se amana un meci ca sa se odihneasca favorizatii.......sambata fara 2 meciuri ca lumea e libera, e bine ca sunt meciuri care se termina marti la ora 0.00, audiente maxime!
Clasamentul nu este corect! Poate îl refaceți ținând cont de criteriile oficiale, în cazul de față golaverajul, respectiv numărul de goluri înscrise!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.