Alte știri din fotbal
Basarab Panduru a văzut ce se întâmplă la FCSB și a spus: „Îți dai seama ce slabi sunt?”
0
Universitatea Craiova, probleme înaintea meciului de titlu de la Cluj!
0
A jucat la Craiova și U Cluj, iar acum a numit fotbaliștii care pot face diferența în derby-ul studențesc
0
„Am fost la blestematul ăla de meci!” » Adrian Cioroianu, mărturii de colecție despre „Craiova Maxima” și prăbușirea unei ere: „Erau zeii orașului!”
0
Știri din fotbal internațional
Fază rar întâlnită în fotbal » Și-a înfuriat adversarii, apoi a decis să-și dea intenționat autogol
0
Pep Guardiola, înainte de derby: „Nu avem voie să nu câștigăm”
0
De nicăieri! La 74 de ani, ar putea deveni selecționerul naționalei Italiei
0
Otto Hindrich, meci plin de dramatism în Polonia » Legia încă e la retrogradare, în cel mai echilibrat campionat al Europei
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
8
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
O dronă americană de 238 de milioane de dolari a dispărut subit deasupra ...
Libertatea
Dezbatere aprinsă despre armata obligatorie în România? „O să vezi ...
Adevărul
Cum a ajuns naționala României, cu Mircea Lucescu în lot, să joace un ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Alegeri în Ungaria 2026. Viktor Orban poate pierde postul de ...
Libertatea
limba de lemn:a purtat tricoul?!!bine că n-a jucat!a încetat din viață(bine că n-a murit)! a purtat banderola de căpitan!?bine că n-a fost căpitanul echipei! ai zice că ziaricii ăștia tineri sunt mai isteți,mai grijulii cu vorbele roase de uzură!aiurea,au învățat la școala foștilor ziarici comuniști! ba,mai nou,se aude că digi tv a luat toată banda de comentatori cu limbă de lemn hard de la tvr în frunte cu hobana și pumnea!nu erau destui ca dobre sau ștefănescu!! așa o fi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.