Alte știri din fotbal
Florin Talpan, internat de urgență la Spitalul Militar!
1
11 dueluri în play-off-ul Cupei României Betano » 4 echipe din Superliga implicate
1
Milionarul român, „colac de salvare” pentru clubul din Superliga » A pus 320 de milioane de euro pe masă
0
Fotbalistul care l-a înfruntat în vestiar pe Măldărășanu: „Ne-am contrazis în fața tuturor” + „Ei au retrogradat echipele!”
1
Știri din fotbal internațional
Fotbalul separă familia Modric » Luka a prelungit un an cu Milan și fiica Ema s-a întors să joace la Real Madrid!
0
Romelu Lukaku a ieșit la atac: „Napoli? A fost cel mai rău an din viața mea”
0
Mamadou Thiam a semnat! Începe noua aventură, după despărțirea de FCSB: „Da, am rezolvat”
1
Gazzetta dello Sport a analizat șansele la titlu în Serie A: „Dacă Inter va face asta, discuția s-a închis!”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Apocalipsa din Parcul Tei: complexul de distracții abandonat, bănci ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Ce-i lipsește chelului? Tichie de mărgăritar . Stadioane DA ! ... fotbal BA ! în rest avem de toate . Bani murdari pentru indivizi murdari .
in ce hal arata slatina, fix station le trebuia
Pai daca de acolo isi pot trage baietii partea ... Avem posibilitatea sa schimbam ceva la viitoarele alegeri :)
Un stadion de 79 de milioane ,care va costa de fapt real vreo 40 dar pretul total pana la sfarsit va depasi 90 Faceti calcule ca yo s prost si nu stie d astea.Licitatia o castiga firma lui cine trebuie toata lumea imparted bani si totul e bine?intrebarea mea e:Domle ,da yo cu cine tzin?ce echipe joaca pe terenurile acestea?cu banii dr 1 stadion ,faci zece academic de fotbal si le sustii doar din banii aia 10 ani!Bine ca avem teren dar sport mai fac doar copiii la care parintii au timp si bani si intelegere in psihologia copolului si metodologiei.Pe restul..dzeu cu mila ca statul si primariile constrstruiesc stadioane!niste hoti jenanti cu caeafa groasa si ceapa n gat!
Stadion de 80 de milioane de euro cu doar 10.000 de locuri imi miroase a furt din bani publici,si pentru cine,pentru CSM Slatina :)))
Bai fratilor au aparut stadioane ca ciupercile. Care mai de care ma sci-fiction,zeci de milioane de euro in niste orasele de nici 50 de mii de locuitori. Spitale,scoli,facultati,nu construiti? Autostrazile dureaza 30 de ani constructia,iar un Stadion doi ani! Nu vedeti nici o greseala?
pomana electorala, au mai facut unul la targu jiu pe care pasc vacile
Ai dreptate .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum înțeleg ca trebuie să aibă și FC Fcsb un stadion unde sa poată juca în mijlocul fanilor (va mai aduceți aminte de sondajul INSCOP: persoane cu nivel de educație inferior din sudul Munteniei) dar de ce Slatina!? :-))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.