Alte știri din fotbal
Puștiul venit să impresioneze la Dinamo: referințe, detalii și ce frate mai mare și-a găsit în cantonamentul „câinilor”
0
Fiul bodyguardului în locul legendei Ciprian Deac în Spania! » Detalii explozive de la CFR Cluj: „Ăștia sunt impuși de Varga”
4
CFR Cluj a oficializat prima despărțire de pe „lista neagră”
0
Golgheterul echipei din Superliga a fost vândut » Prezentare oficială în Polonia
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul brazilian preferă Genoa lui Dan Șucu în detrimentul unui transfer în Premier League
0
Cum văd italienii lupta la titlu: blândul Chivu, durul Conte și ironicul Allegri
0
Direct din filmele Batman » Neymar și-a prezentat colecția evaluată la 57 de milioane de euro
0
Exclus din lot, internaționalul român și-a dat clubul în judecată și cere un milion de euro
1
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
De ce România finanțează Ucraina în criză economică – explicația simplă a ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
„Țara este pe mâini bune, tată”. Fiul lui Nicolas Maduro a transmis un ...
Libertatea
Acum depinde și de U dacă ne vor face o seara frumoasa, nu!? In rest ai nimerit-o cu Tudose (cum am anticipat a fost numit un om pe calapodul lu’ nea Vasile, băiat fin și “origini sănătoase”, nu poți sa apari in fata celor de NATO cu unul ca Tudose, nu!?) , cât despre cât va ajuta Ciolacu … :-))) Acum te las sa suferi in continuare de grija banului public așteptând desființarea Stelei! :-)))
Suferinta maxima :))) La cum le nimeresti tu ...sunt convins ca nu e nici-un risc pentru mine :))))) Tu asteapta modificarea legii....si sentintele ....sunt convins ca o sa ai parte de bucurii fara numar ...ca si pana acum :)))) Intre timp...tot campeon second ...tot campeon second liga :)))) Era sa zic hand ...da nu vrea sa-ti stric seara ...deocamdata :))) E timp de la 21:00 la 23:00 si muuult dupa :))))
Mă bucur ca răspunsul meu te-a făcut sa suferi in halul ăsta! :-))) Si asta e nimic, când va veni sentința ICCJ mă aștept sa explodezi deși as prefera sa … implodezi! :-)))
Catalyne...esti al mai tare pe spete juridice :))) Ai stofa de "campeon" ...de liga secunda :)))) Cum sunteti voi "campeones' de la second liga ...ma gandeam sa mai cereti o suplimentare de 5-6 meleoane de la buget ( si asa cica maresc astia bugetul Apararii de l;a 2 la 2,5% b...deci "e' de unde ) si sa faceti si voi Liga Campeonilor 2....invitati "campeoni ca voi" din seriile ligii a 3a si a 4a ...si mai puneti si voi un trofeu in palmares ...ca e rusinica asa...dupa 6 ani de la infiintare sa aveti doar 2 promovari ...si ceva ispravi cu carmen si progresul spartac :))) Iti dai seama ce meciuri ar fi...voi vs afumati ....csa- cs afumati...csa-cs tunari ...numai "campeoane" intre ele ... ce invidie ar fi pe noi, stelistii :))))) Si astia nici nu sunt rai ca aia ...aia de la csikcsik :))))))
Bai Aspirină, recursul NU e rejudecare! Te vei convinge începând de Joi (deși este o speța simpla, nu am dubii ca vor fi minim 2 termene pana la pronunțare, deci probabil sentința va veni de abia la Primăvara). Exista și posibilitatea ca ICCJ sa retrimită speța la Curtea de Apel pt rejudecare, însă, repet, faza in care suntem nu este “rejudecare” ci recurs, adică părțile nu au fost complet de acord cu sentința data de Curtea de Apel București și au făcut recurs la ICCJ. Recursul de regula se judeca nu pe fond ci pe vicii de procedura, asta fiind și motivul pt care dacă ICCJ va considera ca exista motive întemeiate pt rejudecare va trimite speța înapoi la Curtea de Apel.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iar chinui ma multiaccountul? :)))) Iar incerci sa lasi impresia ca "esteti" mai multi? :))))
Normal ca-i al tau bachus tu esti singurul care se ocupa de igiena lui.
Tu iars pp-aici ba paracetamol?
csa csa/liga a 2a e a ta :)))) Cu buget de peste 3,5 meleoane euro/an ...mandrii ca suntetii "campeonii" ligii a 2a :)))) Tremura dumbravita si metaloglobus de frica voastra :)))) Frumoasa viata de csaist ..."campeon" in a 2a....suporter de mic al tuturor echipelor care joaca cu Steaua :))) PS: ca sa nu te mai faci de ras pe aici.. aia cu rejudecarea "palmaresului" ...cica daca tu castigi si esti trimis spre rejudecare...ai motive serioase sa ai emotii :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.