Comentarii (4)
forumeer.47
forumeer.47  •  09 Mai 2026, 17:26
Postat de utilizator șters pe 07 Mai 2026, 21:32

Această struțocămilă de echipă nu a făcut altceva decât să ducă numele Steaua în derizoriu, acoperind cu noroi amintirea legendarei Steaua București. Rușine, rușine, rușine!

Cum asa, au pierdut cumva cu echipa ospatarilor si paznicilor din Andorra?

forumeer.47
forumeer.47  •  09 Mai 2026, 17:25
Postat de marin8 pe 07 Mai 2026, 20:19

cei zece (mii) au fost cinci, una, de copii, una, gagicile si una parintii lor...in total unspce milioane!!

Mai multi decat la ultimele 3 meciuri ale celor din Popesti Leordeni cumulat.

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2026, 21:32

Această struțocămilă de echipă nu a făcut altceva decât să ducă numele Steaua în derizoriu, acoperind cu noroi amintirea legendarei Steaua București. Rușine, rușine, rușine!

marin8
marin8  •  07 Mai 2026, 20:19

cei zece (mii) au fost cinci, una, de copii, una, gagicile si una parintii lor...in total unspce milioane!!

Comentează