Alte știri din fotbal
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
În plin scandal la FCSB, Gigi Becali a intrat în direct și le-a anunțat plecarea: „Așa e convenția, du-te, tată!”
0
Detalii incendiare din haosul de la FCSB! » Vestiarul a „explodat”, jucătorii s-au săturat de Mihai Stoica: „Și Robert, șoferul, are tot atâtea meciuri prin Europa”
15
Un nou lider în Liga 2! Recital în Poli Timișoara - ASA Târgu Mureș. Clasamentul
22
Știri din fotbal internațional
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
16
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
1
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai daca a fost numai in liga 1,nu aveam cum sa promoveze in liga a 2-a. deci,de ce minti?
te-am umilit cu acel pariu? lda.L-am castigat cinstit. nu mai plange,spune de ce nu te tii de pariul pierdut si nu pelci de pe gsp? hai spune. lasa aburelile.
Pentru ca Steaua a promovat in Liga 2.
Iar minți bă trișorule dovedit?! Tu nu știi ca exista Google și dacă poate nu găsești chiar toate mesajele postate sub un anumit nick aici, găsești oricum majoritatea. Știi măcar ce înseamnă Nick_Gurh?! Ca Vansoitan nu știai … :-))) Dar ca tot am pomenit de Google: căutați Vlad85 gsp pariu și veți muri de ras cum de pe Vlad85 Randumb vorbește despre el însuși la persoana a 3a! AȘA CEVA?!?!?! :-))))
hai sa nu ne incurcam in semantica. sunt 8 ani in care nu am luat titlu. in sezonul 2015-2016,era campionii en titre. dar ideea ramane,daca intre 2013 si 2025,adica in 12 sezoane noi am luat 5 titluri,nu-i ceva dezastruos,vine in medie un campionat la 2,4 ani. poate luam si in 2026 campionatul si vine 6 campionate in 13 ani. iar daca luam si in 2027,vin 7 campionate in 14 ani,fix un campionat la 2 ani. UNITI SPRE TITLU 28.
Sunt gata să-mi pariez casa de vacanță că sunt 9 ani, nu 8. Sau dacă vrei deschidem un cont escrow, unde să punem la bătaie 2000 de lei. :))) Nu tre' să fii Nicușor Dan ca să-ți dai seama că din mai 2015 până-n mai 2024 sumt 9 ani. E suficient să ne uităm pe calendar, cum am făcut și acum 2 luni, căutând primăvara calendaristică. :))) Titlurile și cupele se dau la final de sezon. Doar supercupele se dau mai nou la startul sezonului competițional. Sigur ... tu te-ai referit la faptul că au fost 8 sezoane consecutive în care ați terminat mai jos de locul 1, însă nu poți nega că ați așteptat 9 ani după titlul de anu' trecut, ... despre care unii spun că ar fi de fapt primul din palmaresul echipei pe care o susții azi. :)))
pai si atunci cum de nu a retrogradat niciodata in asa fel incat sa joace in ligile inferioare? *** si am spus de titlu 28. ala doar in liga 1 este. deci? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact. Steaua a jucat cu Voluntari în Liga 2.
Steaua Bucuresti campioana lumii esti. UNITI SPRE TITLU 28.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.