Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
indiferent daca e pacaleala sau nu, sper ca rapid sa joace in doi ani un nou sfert de finala europeana contra echipei steaua.
Esteeee, mah!!!!! Stiam eu ca DUMNEZEU nu ne lasa! Dusmanii au luat-o in cioc ca de obiceii!!! Tot voi plangeti la final! Forza Rapiduletzuuuuullll!
Cupa asta (Mitropa)a castigat-o Bologna de doua ori, in 1940 nu participau echipele italiene si austriece din cauza razboiului si respectiv a Anschluss-ului. Era de departe cea mai importanta competitie inter-cluburi a momentului, chestia asta n-o poate nega nici un om care are idee de istoria fotbalului. (la editia din 1934 au participat din Italia Inter, Juventus, Bologna si Napoli) Sigur, faptul ca nu participau italienii a insemnat ca Rapidul a avut un culoar mai usor, la fel cum Steaua a avut un culoar mai usor in 86, cand erau suspendati englezii (care castigasera 5 din 6 editii ale CCE in anii de dinaintea dramei de pe Heysel).
buna asta de 1 aprilie. gica butoiu nici la faru nu mai are loc...dar sa zicem ca-i rapidist si e si 1 aprilie. Daca tot e 1 aprilie,zic si eu ca voi gesepistilor sa nu ne mai shugeti phulile
Buna asta, da stie deja toata lumea ca e pacaleala de 1 aprilie.
Serios??? :-)) Pe mine m-au "prins" pentru ca nu m-am prins singur. :-)))) Deci daca e pacaleala de 1 aprilie recunosc cinstit ca am muscat-o. :-))))
Au participat totusi doar 8 echipe din 3 tari. E cam fortat termenul de "cupa continentala".
Deci "Cupa Europei Centrale" era cupa europeana pentru ca participa Romania, Iugoslavia si Ungaria?
mumai la tampenii va ganditi. auzi 500 de milioane. fara numar
Sa inteleg ca Europa s-a infiintat odata cu UEFA?:))In 54 nu exista continentul Europa,nu?Poate Continentul Bolsehevic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.