Alte știri din fotbal
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
1
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Deschidere de scor în minutul 32 cu un procedeu spectaculos
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Știri din fotbal internațional
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
1
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
opa, un om care stie sa gandeasca. pai e dubios cand spui "a cedat statului" . adica a cedat de la stat al stat. apoi cand esti intrebat de act de vanzare , razi ca un copil de gradinita prins cu minciuna si spui: "s-a vandut ulterior de subalterni". Pt cine are doi neuroni , e simplu de vazut manipularea. Dar vine acum Marcel (fost fotbalist) si explica foarte clar care a fost situatia de fapt. Fotbalis! atenti. si tu corporatist cu facultate nu poti sa cauti informatia si sa discerni adevarul. Te manipuleaza shordan. Si pe un fotbalist nu! asta spune multe despre tine. PS: traducerea e ca asa a facut si Becali cu Steaua; Armata a cesionat lui Paunescu, Paunescu a vandut( mai degraba a fost dat afara de Becali din societate) catre alta societate. Dar nu avea drept sa vanda. Asa a fost si la terenuri. era practica mafiotilor cu privatizari din anii 90
opriti gratarele, incet manelele, ca vorbeste prietenul lui Bachus dat afara de peste tot !
ok, baba omida
sincer,doar 3 lucruri stim sigur:nu intra in turul 2 nicusor dan,elena lasconi si crin antonescu. in rest,orice se poate.
Puscas e ala care a retrogradat-o pe FCU si si-a gasit loc prin Moldova la o echipa din play-out-ul Ligii 2, fara pretentii? Cand o sa iasa Nicusor presedinte o sa supere multi borfasi, abia astept.
Ce legătură are exprimarea agresivă cu argumentația? Argumentele sunt argumente, modul în care o faci este altceva. Nu mai debitați toate inepțiile online, puneți-vă la punct cu lucrurile elementare. Cele doua fraze sunt un nonsens.
Ne lasi cu Crin Alcolescu a lui Cacarau ?;))))
Tu sigur ca ai uitat sa ti iei medicamentele !!
Pușcaș vorbește că un autentic bădăran. Deci toată argumentația lui e cam zero!
*** nu poate fi jignit... Nu poti jigni o ''jignire'' creatza pe doua picioare...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.