Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
0
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Derapaj de necrezut al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Daca nu e Borceanu ,Lato, Nicolici,Adi, vezi ce ramane de FC Stana Buc, s-au retrogradat doua echipe ptr a pune mana pe jucatori , Stana si Militia, daca ar pleca cei furati Pandurii ar fi sus peste cele doua comuniste, a se vedea marele otelu, fara Sandu si mafie e la retrogradare.
Viviantur ti-a inghetat mintea, suntem in decembrie, pai daca fura Ciuhandu cu el , cum de a platit campanie contra lui Ciuhandu, si l-a sustinut pe Robu de Recas, pana la urma nu cumva i-a platit lu Robu si campanie si tot, dar daca ai doar un neuron in cap si e frig afara ala ingheata si e greu de facut conexiuni; singura POLI e cea care are peste 300 de suporteri la meci acasa si afara, intra la caldura proiectul Robu - Iancu a reusit.
le-a cedat ca l-au strans de boase cu alea 3-4 mil de euro pe care le-a sifonat cu ciuhandu de la primarie.
Moderatoru' uita-te cine a jignit primul si daca tot ai sters postul in care l-am jignit inapoi, e normal sa-l stergi si pe al lui, dar na daca iti place ca banatul e fruncea din buric, atunci mamicuta ta este banat :) si buricul este al meu, asta in conditiile in care aia nu o consideri o jignire :)
Aoleu, ma ia de la stomac cand vad ca unii il LAUDA pe Iancu ca a cedat palmaresul. Daca Poli Timisoara ar fi fot o femeie, atunci istoria ar suna cam asa: Iancu a cumparat un magar care, dupa multiple schimbaru de domiciliu si operatii de chirurgie estetica, a devenit femeie si a fost scos "la produs". Cand n-a mai putut sa "produca", a fost dus in targ si facut cu ou si otet ca-i mananca fanul lui Jabba pe degeaba si-l aduce la faliment. Finalmente, dupa ce i-a vandut parul, dintii si silicoanele ca sa stoarca si ultima farama de ban din ea, femeia Poli Timisoara a fost oferita GRATUIT catre timisoreni. S-o tie de-nchinat si venerat. Iar ei il lauda pe Iancu.
ma bucura aceasta veste.Suporterii timisoreni chiar nu meritau ceea ce se intampla acolo in ultima vreme.Cred ca-i singura fapta buna a lui M.Iancu din ultimii ani ...isi mai spala si el din pacate
Vad ca ai inteles foarte bine legile dupa care se conduce Liga lui Mitica :)))
Palmaresul puteam sa l-il cedez si io, nu era nicio diferenta.
In sfarsit gasesc un stelist care sa merite un Like
Va e ciuda ca niciodata nu veti ajunge la nivelul suporterilor Timisoarei. Sunt bucurestean, dar mi-as dori sa traiesc intr-un oras ca Timisoara, tot respectul pentru oamenii de acolo. Sper ca Poli sa revina pe prima scena a fotbalului romanesc pentru ca merita!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.