Alte știri din fotbal
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
67
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
12
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Copos nu a stat capra cu CFR. A fost un singur meci cu CFR pe care ne-am dorit cu totii sa-l pierdem, dupa partida "bricheta de aur". Chiar Marius Constantin declara "daca astia nu sint in stare sa ne dea gol, o bag singur in poarta". Motivele sint clare. Iancu a acceptat o "premiere" pentru blatul din Ghencea. Este cu totul altceva.
Foarte bine, primiti-l ! .. Totusi ,am sa iti spun de alte "investii" (numai ca sa nu spui mai apoi ca nu ai stiut) : RAFO l-a transformat in JAFO , CAROM Onesti- 3/4 taiata si a fugit,BKP - o firma de apartament in Londra, Chemical Holding - firma de apartament in Viena, UTON Onesti- a sponzorizat Poli pana s-a inchis a fugit si nu mai gasesti decat porumbei pe-acolo, Poli - asta o stii. Spatele lui e Hrebe om cu care a impartit malaiul.
Vi s-a indeplinit dorinta. Aveati voi un cantec "Praful si cu pulberea sa se-aleaga.."
Etnia il recomanda la Rapid!
care bani in cont ma? ca erau furat de mult; si se scrie ''sau''
Nu prea cred, cristescu nu reusea sa puna 2 rosii intr-o farfurie, iti imaginezi cat mananca pachidermul asta? Asta pe zi baga in el mai mult decat manca "11" de la rapid.
Nu el a facut centrul de copii la Timisoara, l-au avut aia tot timpul! :)))) Ca s-a reorganizat departamentul de juniori, asta e altceva..
300 de mii de euro?
Vrajeala ieftina, nimeni nu preia Rapidul cu datorii imense cand s-au vandut echipe cu bani in cont.....cazul Otelului! s-au argumentul ca poti ajunge la mititica din postura de patron e asa imbietor? Totul e vrajeala pt. a aburi judecatorul......aburi=unge?
ce sa mai distruga? deja s-a cam ales praful si pulberea, sansele de a nu se declara falimentul maine sunt aproape zero si asta pentru ca cofetarul a inregistrat toate datoriile firmelor lui in contul Rapidului si acum nenorocitul mai vrea si bani inapoi, clubul nu a fost nici o data in acte pe numele celor 2 glumeti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.