Alte știri din fotbal
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
1
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
6
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Crezi ca astia au cumparat ceva?Metoda Boureanu merge si in fotbal!
Eu in locul tau n-as mai sta sa postez pe aici ,as devora frigiderul cu totul ca de maine greva ai uitat?:)
Nu....Niciuna nu a fost obligata.Ambele puteau sa nu se prezinte!
Baiat istet Copos, a facut praf clubul asta si acum sta linistit si se distreaza probabil. Nu-i inteleg pe astia de acum care au cumparat datorii si probleme...cred ca-s masochisti
Parca dupa 4 luni vad :''Suporterii rapidisti dupa 4 luni de greva si au mancat lotul pentru ca sa nu mai aiba pentru cine sa protesteze''
URCATI-I IN ELICOPTER PE ACESTI MAFIOTI SECURISTO-COMUNISTI, II ASTEPTAM LA TARGOVISTE!!! P.S. Aduceti-l si pe SATANA, ca asta e copilul lor!
O sa muriti de inanitie si tot nu isi vor da demisia,nu fuge cainele de la abator.. Nu prea cred in aceasta manifestare ,suporterii bogati nu o sa faca asa cva niciodata nu vine ei la stadion in BMW'uri fara sa nu manance cat despre cei saraci grava foamei e cva normal pentru ei dar o numesc ''n avem ce manca din cauza banilor''
N-ai inteles. Iti mai explic o data: 2 cluburi de fotbal au fost obligate sa joace un baraj ILEGAL. Nu e nimeni responsabil, nu demisioneaza nimeni. Asta a fost picatura care a umplut paharul ilegalitatilor dintr-un fotbal becalizat, corupt.
Prietene crede-ma sistemul mafiot este foarte bine pus la punct.Putem sa tipam pana ragusim,nu avem nicio putere.Nu noi alegem cine conduce federatia.Pandurii este de exemplu o echipa mult mai influenta decat Rapid(au si fost pescuiti si repescuiti din B) pentru ca Dl. Condescu=Sahtioruri=voturi.Iar cei de la federatie respectiv liga au grija(CASCAVAL) de prieteni si sunt biciul lui Dumnezeu cu ''ratacitii''.
In momentul asta Rapid e sub toate echipele satesti enumerate de tine..si ca valoare si ca organizare, dar si ca putere financiara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.