Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Cunoscutul fotbalist englez cu 38 de operații a trecut printr-o nouă încercare: „Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva acum vreo trei zile”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
toate meciurile suspectate s-au terminat la fel 3-0 pt cine trebuia sa fie desi eraua doar 0,0000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000001% sa se intample asta coincidenta?am trecut de varsta de 2 ani, federatia ce face? nu se sesizeaza,nu ia masuri?bineinteles ca nu in sistemul asta corupt 100 % sa traiasca blatulbine facut rusine frf! daca nu se ia nicio masura
Traiasca prietenu' Mihai! Si din nou, scuze pt autorul articolului. Te astept si saptamana viitoare :D
PANA LA 1.60 ESTE COTA SIGURA. e SUSPECT LA ECHIPELE ASTEA. LA PAUZA E CAM ADEVARAT.
My bad, esti in grafic cu toate. Sa speram ca ai dreptate.
Daca n-ar fi blat la Cluj U n-ar avea cum sa aiba cota aia. Niciodata o echipa cu un picior si jumatate in liga a IIIa nu o sa fie favorita in fata uneia care inca mai are sanse la promovare
un meci aranajat este la snagov :FC Snagov - Lotus Baile Felix .. ieri avea felix cota 5 si acu are 3 ... si am aflat de la un prieten ca cnv din conducerea lui Fc Snagov a pariat banii grei pe baile felix.. :))) ce fotbal avem :))
...adica cum kilu' meu ,daca bate azi "U" , e blat , nu mai are voie sa bata nici macar acasa ? sau tu jmekere-de ziarist- ai pus pariurile invers si vrei sa "pui presiune" ...haide "U" !!!
numai steaua face. blaturi. la deva se va juca cinstit. in celelalte 2 nu stiu
norocul tau Petrisor cu semnul acela de intrabare care te scuteste de orice acuzatie .puteai sa pui mai multe ca sa sara in ochi MECIURI ARANHATE ?????????????. ti-ai dat si tu cu parerea.noroc ca treca DN 7 prin Deva asa ai auzit si tu de orasul asta.stii tu ce foamete si saracie este la aceasta echipa care joaca de multe ori pe ceai mai tare prima: o masa calda impreuna la un reastaurant mai rasarit din urbe.te invit respectuos la meci mai ai timp sa ajungi,baietii astia au onoare, nu bani
Citesc si ma crucesc!!!MECIURI ARANJATE!!!Oameni buni,gsp-ule,petrisor baiatule,parerea mea e ca ati innebunit!!!CRIMA NU S-A PRODUS,POSIBIL SA NU FIE CRIMA,N-AVEM VICTIMA DAR AVEM CRIMINALI!!!DACA AS FI JUCATORUL UNEIA DIN ECHIPELE CITATE DE AUTORUL ARTICOLULUI, AS REFUZA SA INTRU MAINE PE TEREN!!!E PREA DE TOT!!!NU PUTETI MERGE PANA ACOLO!!!Petrisor ma tem ca te va costa mult tampenia ce-ai scris-o!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.