Alte știri din fotbal
Ratarea mileniului! Minutul interzis cardiacilor din barajul Chindia - Farul va face înconjurul lumii
0
Chindia - Farul, cel mai nebun meci al anului! Barajul pentru menținere/promovare se decide la retur
21
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Echipele de start
3
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
A fost condamnat pt ca are gura mare, nu că a fost vinovat! Stat mafiot susținut de politicieni!!!
E scrisul lui Rotaru :)))
Daca tot iti tremura deshtele, de ce nu rogi pe cineva sa te ajute?
Sandu și Dragomir nu au fost în aceeași cauză. Ei mu au svut datorii la Fisc. Ei su avut sechestru pt. că erau învinuiți. Mitichelu a avut sechestru pt. că avea datorii la Fisc.
Domnule, problema este ca in aceeași cauza au fost și Sandu și Dragomir, și a decis Curtea ca nu era legal sechestru. Pai și atunci de ce pt Miti era legal?
Cusuta cu ața albă. Nu exista neutru in Craiova. Un neutru nu reacționează. Sunt clar ai lui Rotaru. Va doresc sa fie cum ziceți. Sa ajungeți și voi acolo.
Rețea socia1ă pentru *** care reunește oammenii care doresc să facă ssexx *** - www︎.︎mdwright︆.︆net
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tre sa admitem ca Mititelu nu trebuia sa fie inchis doar pt o infractiune atat de mica, dar pe de alta parte Mititelu a facut multe la viata lui pt care n-a dat nici macar cu subsemnatu la Politie.
Ma boys!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.