Alte știri din fotbal
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
0
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
0
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
2
„Este momentul perfect să arate nivelul” » Nuno Campos, încrezător înaintea derby-ului cu Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
10
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
5
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
SURSE Război politic total. PNL pregătește trimiterea acasă a garniturilor ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))
vezi tu că ți se rostogolește janta :))
pune și tu un link de la “evidența populației”
unde scrie, poți să dai un link? cert este că tălpănelu nu mai are desenele. mai lasă stelele albastre :)))
Dacă nu erai mort de beat ca de obicei ai fi știut ca iccj ieri exact sentința asta a casat și trimis la CAB pt rejudecare! Mai mult, trebuie sa rambursați Stelei cei 20 și ceva de mii de lei primiți cu titlu de cheltuieli de judecată. :-)))
Tu când vrei sa afli numele cuiva unde te adresezi!? Nu la “evidența populației”!? Sau cum ii zice acum Direcția Generală de Evidență a Persoanelor!? Așa și cu firmele sau instituțiile, te duci la registru și vezi exact. Ca mulți neaveniți, angajați chiar la Steaua, habar nu au pe ce lume trăiesc sau pur și simplu le-a fost lene sa tasteze “ Clubul Sportiv Al Armatei Steaua Bucuresti - U.m.” nu schimba cu nimic lucrurile.
ministrul M ApN are altă echipă, nu-i trebuie o clonă
da ce te agiți de când i-au luat la tălpănel desenele. și cu ele adio proces bazat pe folosirea mărcii, adio 37 de cai verzi pe pereți. rămâneți coate-goale. înapoi la freco-bocanco :)))
ce te tot agiți ca apa albastră. clona n-are voie în a, basta. are licență? e află că nici n-o să aibă
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.