Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
1
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Verdict-șoc în direct, după 1-1 cu Ararat: „Craiova nu se va califica. E incredibil!”
0
Rezultate halucinante în Europa League » Campioana a luat ȘAPTE în Polonia, maghiarii l-au subordonat pe Salah
0
Fără bancuri la Erevan! Universitatea Craiova a dat de greu cu armenii și calificarea nu mai e o formalitate
58
Ce l-a deranjat pe Nicușor Bancu la Craiova - Ararat: „A ieșit invers. Nu e cum credea lumea”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Circ la clona?! Imposibil!! :))) e desigur o conspirație masonica asta sa fie motivul pentru care au mai multi oameni pe banca decat in tribuna BAHAHAHA
Probabil Napoli va veni in ultimele etape ca sa incerce salvarea de la retrogradare in liga 3.
Adriene,lasa-l pe Croitoru. Te faci de râs iar cu schimbările astea. Oricum e mai antrenor decât Harry Potter.
Cei pe care nu v-a sunat inca Mititelu nu fiti tristi. Campionatul e abia la inceput, pana la final va vine si voua randul. Pe cine pariati ca va numi la jumatatea lui noiembrie in locul lui Prepelita?
Sa mearga in gara ......e acolo Nicolo Napoli ...asteapta un semn dintr-o prietenie durabila!!!
marin dupa ce l-a pupat pe geoana, pe basescu, pe johannis, pe olguta, pe solomon, acum il pupa pe ciuca. vorbim de politica? :))))))))))))))))))
Kubaaa, haide bre sa ne zici cum e cu Prepe. ca pe croitoru l-a rezolvat marin iar. hai ca mai nou s-a dat in judecata singur marin si a pierdut si acolo :)))))))))))))))))))))) hahahahahahahaha afumati, ati fost afumati
pt ca CSU este o echipa politica, creata fortat in Liga 2
Domnul Mititelu e cel mai slab pregatit CEO din lume. De un an ii da afara pe toti non-stop. Eu pariez ca in curand o sa se dea afara si pe el
Echipa cu 30 de suporteri in tribune are parte de mai multe articole decat echipa de pe locul 1 din prima liga. Oare care sa fie motivul ? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.