Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Clovnul ăsta iar delirează şi presa iar îl bagă în seamă ! Alegaţii fără cap şi coadă, să spună ceva...Balaci a fost "cel mai mare oltean din fotbal" dar "se crede mai important decît este"?! "Vă spun sigur că pînă în '85 Craiova avea cel mai mare buget din România datorită lui Păunescu şi Ştefan Andrei." Măcar realizezi ce tâmpenii spui ?! Bani de la buget, bani negri ?! Cotizaţii de la studenţi ?! Mai ştii autocarul echipei? Un jaf care s-a stricat după 1-0 cu Italia şi ne-a oprit să ajungem în finală...Chiar ne crezi ca tine ? În 1973, stadionul era plin şi pentru că juca Balaci, clovnule ! CM NU A CUMPĂRAT MECIURI, a dat, că avea buget prea mare, clovn ratat
Asta e Lie. Si foptbalul l-a inceput cu multa agresivitate. Era un copil de 16 ani si intra la rupere. Asta l-a costat mai tarziu, oamenii iarta, dar nu uita.
Mititelu are DREPTATE … scuzati greseala...
Mititelu are crepitate pina la Dumnezeu SI o treapta mai sus. Balaci este un circar. Mititelu a bagat banii LUI , pina a ajuns aprope de faliment. "Talk is cheap" (vorbele sint ieftine) spun americanii… "sa dai din gura este usor" ar spune rominii… amindoua variantele sint super adevarate.
E clar ca omul nu are toate tiglele pe casa! Cred ca e singurul patron-ultra' din Europa, poate si din lume; uitati-va un pic la poza aia si incercati sa va imaginati un patron sau un presedinte de la un mare club european (luati-l pe oricare, la intamplare) care sa umble imbracat asa prin spatiul public.
Craiova nu a stat si nu va sta intro persoana , echipa este un MIT . FCU Craiova este un mit un Brand. Balaci este unul dintre cei care au juca la Craiova si este trist sa vad cum Balaci spune cu mandrie ca au vandut meciuri. Aici arata ca si el este un lucru slab.
Balaci ia bani de pomana fiind invitat beat in studiourile Digi. Mititelu, oricat de hulit ar fi de catre suporteri, si-a cheltuit banii proprii, s-a batut cu toti cei care au incercat sau incearca sa-i puna piedici doar pentru ca nu cotizeaza "unde trebuie"! Toate acestea pentru clubul sau iubit, Univesitatea Craiova, si pentru asta, macar, merita respectat!
De remarcat ca in 2004 nu a mai putut folosi denumirea de " universitatea" :))
Sinteti de belea ! Injurati pe toti cei care au facut istoria Craiovei ! Luati lectii de la suporterii Stelei : acolo conducerea clubului este injurata daca se ia de fostele glorii. Suporteri ai Craiovei Mititica ! Daca ii tot injurati pe astia de au facut ceva pentru Craiova - de ce nu sinteti cinstiti cu voi insiva si ramineti cu SRL-ul lui Mititelu fondat in 2002 ? Ce naiba vreti sa furati o istorie pe care nu o stiti, nu va apartine, pe care o injurati mereu ? Dor performantele Craiovei cind sinteti masa de manevra a unuia cu doua retrogradari in palmares...
uitați-vă la fața lui mititelu și vedeți că scrie P-rost pe ea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.