Alte știri din fotbal
Dinamo a oficializat transferul noului atacant
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele de start
0
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Ce și-a amintit Sorin Cârțu
1
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
16
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League. Gol în minutul 24
1
Antrenorul lui Radu Drăgușin întoarce foaia » Ce schimbări face Grosso în apărare
0
Ce meciuri în prima etapă din Liga Campionilor! Chivu îl înfruntă pe Mourinho » „Țintarul” complet al grupei unice
0
Jose Mourinho: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur. Nu joacă la PSG sau pentru Spania”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Asta e intrebarea exact ...:)) Pacat ca nu sunt nemuritori, altfel am s-ar defiinta fotbalul o data cu moartea lor ...:))
Intrebare 1: pe cine punem in loc? "Poporul roman" nu are drept de vot la FRF.
Tu mergi si ia niste ore de romana, ca nu iei nici anul viitor bac-ul daca stai langa pe net.
Voi , domnilor de la GSP, faceti mereu fel si fel de sondaje care nu intereseaza pe nimeni, de ce nu faceti unul puternic mediatizat in care sa fie intrebati suporterii daca vor ca aceste doua personaje sinistre care conduc fotbalul romanesc sa-si dea sau nu demisia? Pot sa jur ca peste 90% ii vor plecati. Apoi sa le puneti public pe masa rezulatatul acestui sondaj. Si sa ne dea tuturor o explicatie pentru care motiv mai raman in functii? Sa priveasca in ochi romanii si sa se explice. Va rugam, domnilor ziaristi!
Plin de juristi pe aici. E careva si "dottore"?
Ar fi un vis prea frumos sa-l vad la puscarie pe sandu! Ar mai lipsi mitica, jovanniii, si astfel ar fi macar 3 banditi dupa gratii! Dar, la cati bani invart, sigur scapa toti!!!
Asteptam sa vedem daca Merkel e mai tare decat poporul roman ...:))
voi vedetiva de oile voastre si luativa de sandu si mitica ca ne au distrus pe noi si fotbalul romanesc
bai sunt fraude de milione de euro la universitatea si cateva milione la fisc plus abuzuri destul de grave in functie cat sa mai mearga cat o sa mai suportam mafiotii astia?
Ba, ia comenteaza tu la oile tale si lasa Craiova in pace. Papagalule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.