Comentarii (2)
Stelistconvins
Stelistconvins  •  25 Iunie 2026, 17:22

Fotbalul revine la Suceava ca pe vremuri.Ne dorim sa promovam si sa_i ardem iar pe dinamovisti.Felicitari Cetatea 1932 Suceava!

AI_balcanic
AI_balcanic  •  25 Iunie 2026, 16:46

Cu banii de autocar finanțau echipa jumătate de sezon. Și așa e luat din bani publici.

Comentează