Alte știri din fotbal
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
bravo,bine ca nu a-ti aprins cotetul ala de stadion...propaganda pt.u-cluj.
Un gest extraordinar !!! M-am nascut si am trait in Cluj si nu pot fi decat foarte fericit pentru asa ceva ! In orice caz, orgoliile personale si ura dintre anumiti suporteri ai Universitatii si cei ai CFR-ului nu fac decat sa apropie ininma Ardealului de Ferentari. Poate sunteti prea tineri (unii) sa va amintiti ca erau momente cand "U" era ajutata de CFR si invers. Chestiunea este simpla: in primul rand suntem clujeni si mai apoi, "U"-isti sau CFR-isti. La meciul cu Bordea
se pare ca nu intotdeauna conteaza banii, ci suporterii...foarte frumos din partea galerie "U"...
Foarte frumos a fost ieri..emotionant.."U"..multumesc ca existi !
De ziua mortilor la catolici comemorati pe niste jucatori ca Szoboszlay Miklos sau Sepsi Andras frumos gest de convietuire cu maghiarii!
tim-nativ... esti praf si tu zici ca ii mai respecti...FZR
Cluj Napoca suntem noi , n"U"mai noi ! Dumenzeu sa odihneasca pe cei care au lucrat sub semnul "U" si sa fie linistiti acest semn nu va muri niciodata !!!
cristi, cam pe cand se juca fotbal in ardeal? Pe la 1907 nu? KVSC, Chinezul Timisoara...etc...
pt asta care aduce subiectu ungur/roman...informeaza-te de istoria lui "U"
din Timisoara acest gest se vede ca un gest disperat de propaganda...Mai bine ati juca fotbal batausilor. Hai Poli, respect CFR!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.