Alte știri din fotbal
Vali Lazăr a plecat de la CSO Băicoi: „Îi mulțumim pentru profesionalism, seriozitate și implicare”
0
Amicale tari pentru Dinamo în Antalya, GSP are toate detaliile!
0
Promisiuni fără acoperire din partea primarului din România: „Primul care începe dintre toate cele 8 stadioane aprobate”
0
„Cerul lui Bacovia” s-a înseninat în 3 zile! Mihai Stoica a confirmat vestea momentului la FCSB
2
Știri din fotbal internațional
Sosie? Adversarul i-a surprins pe cei de la Barcelona prin asemănarea izbitoare cu Sergio Ramos!
0
Roman Abramovich, somat să transfere suma obținută din vânzarea lui Chelsea către Ucraina: „Dacă nu-ți respecți cuvântul, mergem în instanță!”
0
Optimism la cote maxime în Bănie: „Sunt convins că îi putem bate pe greci!”
0
Alanyaspor, victorie importantă în Cupa Turciei » Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 81
4
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la ...
Adevărul
„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și ...
GSP SPECIAL
Haos în Parlament, în timp ce era adoptată „Legea Vexler”. Un deputat AUR a ...
Libertatea
nu e acelasi lucru,nu compara o societate comerciala cu niste fiinte ,gica craioveanu a sintetizat perfect,citez : ”Când a crezut că Craiova poate fi a unui om, Adrian Mititelu s-a înșelat. O firmă pe numele cuiva nu poate sta în calea iubirii și dorinței de fotbal a unui oraș întreg. Craiova nu este nici o persoană, nici un obiect, să puteți spune că un nebun poate să o răpească și să o ucidă într-un beci. Craiova este o stare de spirit, iar starea de spirit suntem noi. Când cineva poate crede că Universitatea e o jucărie de-a lui și de-a familiei lui, noi trebuie să spunem: NU! Craiova e a noastră, iar Craiova trebuie să trăiască.”
in mica parte ai dreptate dar nusi bate joc de suporteri ci de de un mare legenda numita fc universitatea craiova. .... te intreb pe tine care ar fi solutia ? sa sustin o echipa infiintata la bucuresti numai sa scape sandu ,sa pun botul cum a pus citiva dintre voi si sa sustin echipa CS.... ipotetic vorbind daca mama ta ar fi grav bolnava si tatal tau ar parasio ar gasi o alta ,tu ce ai face ? ai parasio pe mama ta grav bolnava pt mama vitriga ?
Fletul, nu stie ca CS U Olguta nu va putea promova in veci in Liga 1.
ce zici ,finantatori vostri ponta si crin se despart ?
ce isi mai bate asta joc de voi,si voi stati si injurati pe cei care tin cu csu.
pt sclavvii muicelului un comunicat pe editie : Adunarea Generala a Actionarilor Fotbal Club Universitatea Craiova intrunita astazi a hotarat numirea domnului Mircea Moise in functia de administrator special al Fotbal Club Universitatea Craiova. - ncepand de astazi, noul administrator legal al Universitatii Craiova este domnul Mircea Moise in urma renuntarii la mandat a lui Adrian Mititelu.
forza STIINTA! in 4 luni vom fii in liga 1 unde ne este locul ! cainii latra( scla vii booveanului) si ursul merge:))
ce ai fi vrut sa ajunga echipa stapanului vostru sa mai dea 6 puncte stelei,
nu o sa ajungeti voi gunoaiel@r saa jucati in prima liga
valskise roaga-te sa va scoata tas-ul dupa inceperea ligii 1 ca pe rapid bucuresti ca sa joci cu clona in liga 1 ,daca tas-ul face dreptate pana atunci te vei duci in liga 4 dolj sa iti arati valoarea rasule tu si cu ceilalti mari jucatori care ati devenit clonati pentru banii primariei craiova si a consiliului judetean dolj!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.