Alte știri din fotbal
Cine va apăra poarta Universității Craiova odată cu venirea lui Răzvan Sava » Se pregătesc schimbări în Bănie
0
Dispar mașinile VAR! Tehnologie de ultimă oră implementată în Superliga: „De la primul meci oficial”
4
Pe cine a adus Pancu la Rapid?! „Are nevoie de operație, va sta două luni”
0
Vine liber la Dinamo? Ipoteză explozivă: „Să rupă pisica în două!”
5
Știri din fotbal internațional
Rafael van der Vaart s-a eschivat, după gluma rasistă: „Înțeleg că unii au fost deranjați”
0
Internaționalul român a primit o ofertă din Bundesliga: „Clubul l-a urmărit în meciurile echipei naționale”
0
Canada - Qatar, în etapa 2 la Campionatul Mondial » Echipe probabile
0
Real Madrid l-a transferat pe internaționalul francez: contract până în 2030
0
Lifestyle
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
2
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, primarul general al Bucureștiului, a fost chemat la DNA ...
Libertatea
Haideti sa vedem cu ochi buni aceasta actiune de promovare a fotbalistilor din Senegal!! Sigur ca nu marile lor talente au venit la noi acum, dar cred ca am putea gasi printre ei vreo 4-5 care ar putea juca in Liga 1 si inca vreo 5-6 pentru liga 2 !! Trebuie doar un ochi de specialist si transferurile se pot face !!
daca cineva are ochi buni la jucatori, ar putea gasi ceva jucatori cu adevarat talentati si care ar putea face performanta la noi si apoi vanduti pe bani buni!
"cu noi o vor face in nocturna" :D
este o actiune laudabila. si sunt convins ca din grupul lor de jucatori, 1/2 sunt buni si de L 1.
Dupa aia buni merg francezii si elvetienii in Senegal sau Coasta de fildes dupa ei ... stai linistit , astia care vin la noi si vor un contract de munca sunt ciurucuri
ce trist, au ajuns aia sa se promoveze la noi... :/ mai bine incercau in franta sau elvetia sau oriunde altundeva =D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.