Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
11
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Felicitari Otelului care a reusit sa obtina locul trei in clasament cu o echipa abia promovata din liga a treia. Meritul principal este al lui Dorinel, antrenor de rezultat care a obtinut maximul dintr-un lot limitat din punct de vedere valoric. Ramane de vazut daca promovarea directa nu va fi influentata de interventia CSA-ului la TAS, oricum eu sper ca Otelul sa ajunga in prima liga indiferent daca o va face in mod direct sau in urma barajului, macar pentru inimosii suporteri galateni care nu au lasat fotbalul sa moara si au reusit sa reinfiinteze o echipa de traditie furata si distrusa de niste politicieni hrapareti.
Mai bine în B decât penibili cu FC Copenhaga sau alți" cazahi "amărâți! Va știți voi ! Cu managerul general imberb cu aer de " smardoi"
Tot raul spre bine,acum dinamovistii se vor putea pregati in liniste pentru Cupa Marbella,unde echipa locala s-a intarit considerabil,a transferat un bucatar sarb si un zugrav argentinian!
Urata si promovata! elDDB doar in divizia B! :-))
Asa e!Multi au preferat Dinamo pentru ca e o echipa comica!
Urata echipa Otelul Galati !!
??? de ce minti? otelu a adunat cu 3 puncte mai mult decat voi.
Inteligentule!
De prosti!
Si la tas ce o se spuna? Ba, talpan nu are nici bani pt taxele de la TAS.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.