Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Stanga sa ai parte de dreptate in meciul cu ASA cam cat a avut Universitatea de la frf si lpf. Hai ASA! csu sa se duca la draqu cu tot ce-i apartine. Iubesc FCU chiar daca dispare si o sa fiu mandru ca am sustinut aceasta echipa. Sper din tot sufletul ca cei multi sa urasca csu cat pot ei de mult, pentru ca este o echipa nascuta in mizerie si sper ca in mizerie sa existe pana la desfintare si asta cu cat mai repede cu atat mai bine.
inteleg dorinta de promovare. Dar nu inteleg dorinta de laudarosenie.
+ cate un covrig si o bara de salam pentru milogii site-ului ovidiu si eugen si inca, cativa:))
HUOOOO POMANAGIILOR !!!
Fără bani din drepturi TV, fără bani din transferuri, cu fotbaliştii zburătăciţi gratis la alte echipe, fără sponsori, hăituită de Primărie, fără orizont, ce echipă ar fi rămas în picioare? Faptul că Universitatea a revenit în competiţii reprezintă un mic miracol în materie de supravieţuire. e vorba de adevarata universitatea, clonelor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Le oferiti la oameni cate 50 de ron la fiecare meci si o sa ai....daca le mai dai inca 50 poate o sa si strige...HEY HEY CLONUTZA...! Pensionari sau cei asistati social de la Primarie care or sa vina pt 50 ron ca la serviciu...la papa....vin la papa....la Clonutza cand e zi de meci
de unde visezi ma tu 10000 ? ai curaj ma, fata de cwr de masina, sa te juri ca nu mai apari aici in viata ta daca va strangeti nu 10000 sau 8000, ci maxim 5000 ? da de fapt ce 5000 zic eu aici... sa ziceti mersi daca vin 1500 de obligati de partid.
forza Stiinta ! abia astept sambata sa fiu pe stadion
Take jura te tu pe ce ai mai scump ...ca nu vrei perfrormanta in Craiova ...
Stanga ...este un antrenor decent ...are un lot super ...vom fi cel putin 10 000 cu Tg Mures ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.