Alte știri din fotbal
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Universitatea Craiova sperie Superliga! Botoșani nu a avut nicio șansă cu oltenii: statistică amețitoare a trupei lui Coelho
0
Fostul căpitan din Bănie știe de ce are nevoie Universitatea Craiova în lupta la titlu: „Asta ne lipsește”
0
Varga e optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
AC Milan și-a securizat un titular până în 2031: urmează anunțul oficial
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
ca echipa, rapid o sa arate precum corona brasov, de se prezinta asa sezonul urmator, ba mai mult fara doua-trei piese de baza acum. si sa nu uiram ca pancu trage niste ani dupa el... dar sa nu uitam ca: "nu-i echipa mai frumoasa ca echipa tzigaaneasca" oricum ar fi si indiferent de cum se prezinta.
ar trebui sa ai o anume retinere,cand ai steaua bolsevica la origini, si ca atare un trecut de putoare de bulibasa profitoare,adica o putoare tradatoare DE NEAM, ca banuesc ca asa se numesc cei care au simbolizat bolsevismul ANEI PAUKER si comunismul cizmarului semidoct.
Un Paste senin si tie!
Un Paste senin si tie!
Bai rahatule cu ochi, ce casa ma'tii tot comentezi tu la articolele despre Rapid ? Marsh in k*k*t la voi in stana ! Neaga prins dopat si nepedepsit iti spune ceva ? Dar decizia arbitrului (fost junior la voi) deaconu cu care ati castigat meciul ? Iar ultima decizie a comisiilor cu sanctiunile, cand voua si la caini v-au fost inchise unele sectoare, iar pe noi ne-au trimis sa jucam pe la Giurgiu sau pe la Ploiesti ? Si tu vorbesti de regulamente, mai aurolak_ule ?
dupa regulamentele de 2 lei ale federatiei romane de fotbal si lpf o echipa in insolventa are drept de joc in prima liga daca are planul de reorganizare aprobat. vezi cazul echipei U Cluj. In tari civilizate, echipe gen Glasgow Rangers a fost retorgradata in liga a 5-a pentru ca este in insolventa cu tot cu plan de reorganizare aprobat. doar in romania noastra pitoreasca trebuie sa sustinem echipele "traditionale" si sa facem orice pentru ca ele sa nu fie desfiintate.
dar rapid are drept de promovare ?
Pasi gresiti...pe naiba...se stie clar cine va promova din seria 1: Rapidul si Iasiul. In seria a 2-a inca este agitatie din cauza bilbielilor delor de la FRF in privinta Craiovei...acolo ar fi vreo 4 pretendente...
Se vede că eşti suporter din ghenă. Neamurili??? Nu numai că eşti din ghenă, mai eşti şi moldovean. Naşpa combinaţie genetică.
Daaa, la fel de suspect ca tontogolul lu' Bănel de pe Bernabeu. Dacă nu era blat nu mai bătea Realul pe steoaia :))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.