Alte știri din fotbal
Dinamo a oficializat transferul noului atacant
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele de start
0
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Ce și-a amintit Sorin Cârțu
1
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
16
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Radu Drăgușin întoarce foaia » Ce schimbări face Grosso în apărare
0
Ce meciuri în prima etapă din Liga Campionilor! Chivu îl înfruntă pe Mourinho » „Țintarul” complet al grupei unice
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League. Gol în minutul 24
1
Jose Mourinho: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur. Nu joacă la PSG sau pentru Spania”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
"Adrian si nimic" este seful vostru ? Da, m-a cam atins, dar nu la calcai ci in tocul de la pantof.
Baietii care striga din toti rarunchii " celebra urare" sunt condusi de mana dreapta a lui Mititelu, " inocentul " Gogoasa. Probabil ca ati vazut filmarile in care Gogoasa aparea la Mititelu acasa atunci cand au venit politistii sa-l ia. Sa va spun ce ordine i-a dat Mititelu lui Gogoasa, atunci cand a plecat de acasa ? Asta cu PS nu-l sustine pe Mititelu, este cea mai mare minciuna posibila. Toti liderii PS sunt *** familiei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu de ce, dar am impresia ca Adrian te-a cam atins la calcai...
Trollezi cu buna stiinta! Baietii aia pe care tu ii faci "cazieristi", adica Peluza Sud, nu sustin familia Mititelu, stii si tu foarte bine asta, mai ales ca esti craiovean. Normal ca iti convine sa le arunci in carca sustinerea pentru Mititelu, incercand sa-i discreditezi pentru ca apara un puscarias. Nimic mai fals! Au fost nenumarate ocazii in care au putut fi auziti strigand din toti rarunchii celebra urare "*** Mititelu". Ei sunt suporterii Stiintei, de fapt cei mai vocali dintre ei, pentru ca suporteri ai Stiintei sunt peste tot in tara si in afara ei. Sunt suporteri adevarati, care au ramas langa echipa in ciuda tuturor greutatilor si piedicilor care n-au fost deloc putine in ultima vreme. Fac parte din randurile lor si sunt foarte mandru de asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mititelu a inselat statul roman cu cateva zeci de milioane euro si voi vorbiti de caziere ? Voua nu va e rusine ? Gogoasa mai iese cu bata pe strada ? Ii mai bateti pe-aia care vor sa plece din galerie ? "Adrian Și Atât " poate pe altii din tara ii poti insela, dar pe craioveni, NU .
Da, a fost o lectie pentru craioveni . Dupa demonstratia celor 140 de cazieristi mititelieni, din centrul Craiovei, toata lumea stie cine sunt suporterii booveanului si de ce sunt in stare. Craiova nu apartine unor indivizi ale caror caziere sunt mai lungi decat un roman de Tolstoi si care venereaza familia Mititelu din Booveni .
De mult nu am mai vazut un asa spectacol in CRAIOVA! Sigurii care puteau face asta sunt ei, Peluza Sud! Mult respect!!! Ne vedem în liga 1!
Mititelu = 0 trofee, 1 retrogradare, 1 desființare, 3 x SRL asociate ilegal cu numele Universitatea. Te regăsești sustinatorul condamnatului Mititelu Marin Adrian “Ajică”?
Dar tu, care te bagi in seama neintrebat, ce esti??
Dar tu, care te bagi in seama neintrebat, ce esti??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.