Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Interesant punctul de vedere al bichirului: „Nu prea mai am ce să fac și nici nu am de gând să fac închisoare pentru că nu respect legea”. Practic omul recunoaste ca pana acum a facut jocul lui talpica si a tinut adevarata Steaua departe de Ghencea. Pai si pentru asta ar trebui sa mergi la racoare, tovarase colonel! De manuta cu talpaul, evident! Ai prejudiciat bugetul armatei, implicit al statului doar de dragul unor "suporteri", cel mult 700 .. .Apropo de "apelul" pentru strangerea banilor pentru "eveniment", pe aici comenteaza pro, doar obisnuitii care tandalesc zilnic pe articolele despre Steaua, jiji, etc .. . Majoritatea dinamovisti si rapidisti frustrati!
Bai astia de la csa. Faceti cheta si cumparati stadionul daca vreti sa fie al vostru.
Pe paharul din fata ta.
Asa cum v-a luat voua primarul si tot retrogradati sunteti.respect gentea!
200 de suporteri ai CSA Steaua București sunt suficienți sa ii oprească pe cei care vor îndrăzni sa vina la meci. Tu nici măcar nu știi sa numeri pana la 200, deci despre ce vorbim?!
Daca ei fac asta inseamna ca orice privat poate sa inchirieze stadionul, deci cu prima ocazie care va fi fcsb va juca pe ghencea. Nu pot sa faca treaba asta la infinit. Oricum imi place sa ii vad cum sufera
Tu nici nu stii sa scrii “creier”. Vrei sa te cred ca și ai?!
Ce multă minte au tălpăneii :))
Important e sa nu joace cu Dinamo. Te oftici?!
daca atat ii duce capul e treaba lor....!! tot ce incearca sa faca arata cat de frica le este de adevar si ca vor sa traiasca pe bani unor oameni care debea traiesc luna dupa din cauza inflatiei si mai vin si *** astia...!! niste *** le doresc ca Dumenezeu sa le dea dupa sufletul lor *** si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.