Comentarii (7)
torque07
torque07  •  19 Octombrie 2016, 10:11

Liga a 4-a meci in deplasare intr-un sat uitat de lume. 1-1 la pauza. in timpul pauzei unu din jucatori si-a dat jos tricoul...atentie mare...si-a pus lantul de *** la gat cat degetul sa vedem ca e smecher, si a venit cu un cutit spre antrenorul nostru sa ne spuna ca noi nu castigam in satul respectiv. Pe de o parte i-mi venea sa rad, pe de alta parte i-mi venea sa ma imbrac si sa plec. era sa las si un genunchi acolo. Meciurile astea ar trebui "pazite" de jandarmi...multi jandarmi.

21lva
21lva  •  19 Octombrie 2016, 08:53

"dezavantaja cu bună intenție" Prea frumos...

1422898941351462
Dan Antoniu  •  19 Octombrie 2016, 06:22

mai, dar cum credeati voi ca e fotbalul de la judet ? aici se calesc arbitrii, daca scapa de aici si promoveaza li se pare ceai cu miere. cand va spunea cineva ca ne trebuie 20 de ani sa ne educam, credeati ca glumeste ? ei bine, nu a anticipat ca educatia nu numai ca ne lipseste , dar nici nu vrem sa ne molipseasca !!!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  19 Octombrie 2016, 01:23

Centrul marilor orase romanesti este in urma occidentului cu doar 20 de ani . Judetele sunt in urma occidentului undeva intre 100 si 400 de ani . Depinde de regiune .

1107066029315816
Craiova Jimmy  •  18 Octombrie 2016, 23:37

bine că nu au bătut cu 5-0 ,având în vedere ca la pauză era 0-3 scorul. tot ca și articolul de mai devreme când marele jucător Crețu de la Mediaș a fost eliminat în meciul Steaua-Craiova

red77
red77  •  18 Octombrie 2016, 22:45
Postat de florar pe 18 Octombrie 2016, 22:43

Ba ești pro st? Spui că vizitatorii la pauză conduceau cu 3-0 și apoi mă păcălești că meciul s-a terminat cu 4-0 pentru gazde?