Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi vrea „să îl fure” pe fostul elev din Superliga la Gaziantep
0
Darius Olaru a intrat pe lista cvadruplei campioane din vestul Europei!
2
Boom de 3 milioane de euro pentru Craiova » Două echipe din top 5 campionate se bat pe titularul oltenilor
0
Farul - Chindia Târgoviște, care pe care pentru „supraviețuirea” în Superligă » Stoican încearcă să evite o rușine de proporții
3
Știri din fotbal internațional
Scene de război în Franța, după finala Ligii » Au dat foc și s-au bătut cu forțele de ordine: 416 arestări!
0
ICI C'EST LUIS! » Antrenorul infailibil în finale cu PSG: 4 câștigate la fel doar în acest sezon + Record de victorii!
0
Soția fotbalistului a dus steagul Rusiei pe teren, la finala Ligii Campionilor
0
Alessandro Del Piero a văzut PSG - Arsenal și s-a convins: „El merită Balonul de Aur!”
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Scumpiri la Digi de la 1 iulie. Compania a început să-și notifice clienții: ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
am jucat si eu fotbal si pot sa spun ca arbitrii sunt cei mai mari japcari impreuna cu observatorii
sust si eu tusier in liga judeteana si stiu ff bine care e atmosfera.....vin multi taranusi care doar de scandal se tin si care se aseaza in dreptul tusierului ..pun presiune iar la cea mai mica ezitare se reped asupra ta!mereu trecem peste injuraturi iar mamele noastre sunt cele mai bagate in seama femei!cat despre protectie no comment .....pe teren intra cine vrea cand vrea si cum vrea.....chiar si cu masina!respect bogdan luca.....la fel as fi facut si eu!
sunt un baiat din vaslui.Am 14 ani si tot asa jucam in judeteana..si la fiecare deplasare se iau de arbitri acei oameni care is beti de dimineata..si intra pe teren....chiar si cei care joaca vreau sa bata arbitrul..e ingrozitor
de ce nu se asigura protectia arbitrilor? la tara nu ai nicio sansa sa scapi nebatut ca arbitru, nu poti sa te intelegi cu vitele acelea anallffabette, sunt prea primitive!!! f bine a facut!!!
I-a mai lasati omul in pace s-a aparat cu pistolul nu a facut altceva. Parerea mea e ca portul si uzul de arma in legitima aprare ar trebui legalizat sa fim seriosi ca hotii si banditii vor gasi intotdeauna metode ilegale de-asi face rost de arme. Pledez pt dreptul meu de legitima aparare. Sa nu incepeti cu zicalale drept violenta tot violenta provoaca sau intoarce si celalt obraz pt ca nu au nici un inteles pt mine in ziua de azi.
nu esti obligat sa fii arbitru .fate bucatar .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.