Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » S-a marcat primul gol al serii
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Halucinezi amice...dl Stroe de la Piyesti si.a dt seama ca nu poat tine echipa in liga a 2-a...Dobos, cu AEK
Poate ai dreptate. era greu in anii comunismului, sa "aduni" 40.000 de oameni , intro zi de miercuri, la ora 16...cum erau programate meciurile atunci...oricum , Timisoara si Craiova au fost in frunte la nr de spectatori. Si la meciurile importante,programate sambata sau duminica, se sarea lejer peste 30.000, stai linistit.
Omule, tu esti sanatos la cap ?
Arati cat de putin stii despre comunism.Daca nu stiai,Ceausescu nu prea simpatiza Rusii.Cu siguranta ar fi luat vaccinul de la altii,nu de la Rusi.
Daca era comunism, ne-ar fi obligat pe toti cu vaccinarea. Iar vaccinul s-ar fi numit sputnik
Dinamo s-a născut din iubirea Anei Pauker cu mumia lui Lenin, adrvarat, 2 personaje odiiase, dar prefer sa ma asociez cu comunismul in care avortul era interzis si milioane de mame nu isi ucideau pruncii prin smulgerea cu forcepsul, comunismul in care familiile erau familii si nu se divorta, comunismul in cate nu era internet pe care copiii sa vada toate prostiile pe site-uri detinute de miliardari din "adult entertainment", comunismul in care avea tara noastra drepturi egale in Champions League si in orice cu tatile din Vest. Mi-ar fi rusine sa ma laud cu un oras care sustine prostia vestica pana in panzele albe.
LA MULTI ANI!Doamne ajuta sa vina vremuri mai bune ,ca multe am suferit.Forza Viola!
Nu sunt Timisorean dar sper din tot sufletul ca echipa asta sa revina din nou in L1 si sa umple stadionul de 60 mii locuri.
Oamenii astia cu bani au distrus fotbalul romanesc! fiecare echipa importanta are o clona! suntem de rasul lumii.
La ora actuală ,este o echipă egală cu zero.Degeaba vorbești despre trecutul lui Poli.Nu ai stadion modern și echipă nici atâta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.