Alte știri din fotbal
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
2
Știri din fotbal internațional
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Ianis Stoica s-a salvat de la retrogradare și le-a răspuns contestatarilor: „Spuneau că vin împrumut pentru șase luni”
0
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Sunt RAPIDIST,Porumboiu are dreptate,Steaua ar trebui sa aibe dreptul de a promova...Dau numai exemplul Voluntari...75% din banii echipei sunt dati de Primarie,milioane de euro...sunt banii oamenilor din Voluntari care tin cu Steaua,cu Dinamo,cu RAPID...dar o parte a lor sunt de la bugetul de stat...la fel ca la Steaua!Si la fel este si cu Clona din Craiova,echipa formata de Primarie direct in Liga a II a...Pitesti,Mioveni,Clinceni,Medias,Arad si toate cele care au suport Primarii sau Consilii Locale!De aceea politicul numeste conducerile FRF si Ligii Profesioniste!Sa nu ne mai facem ca nu stim!Daca Stelei i s-a permis pana in Liga a II a,trebuie sa fie lasata sa promoveze sportiv si acel articol care interzice sa fie scos din Regulament!
cine le-a taiat calea astora dintre doua cimitire?
Se pare că în România respectarea legii e la alegerea fiecărui individ când îi convine o invocă, când nu o ocolește și se pare că steluța lui talpan înclină spre a doua varianta!!
***c, și un bilet la o stațiune...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Porumboiu îmbătrânește urât. Aici e vorba de reguli, de principii, de Lege. Ăsta e motivul pentru care fotbalul în țara asta nu va ajunge nicăieri. Nu există respect pentru Lege și nici pentru morală. Unele cluburi se chinuie să facă bani din piatră seacă, aducând jucătorii pe care și-i permit raportat la buget. Vedem clar la nivelul L1 două cluburi, plus Dinamo care datorită managementului dezastruos sunt unde sunt. Acum vrem să promoveze colac peste pupăză și o echipă născută din frustrările lui Talpan și adoptată de unii suporteri ca răzbunare pe Becali. Nu contează că promovarea acestei echipe ar fi ceva imoral " se caută portițe ...". Deci, cum spuneam alte echipe legumesc banii, iar așa zis-a Steaua cheltuie fără noimă bani publici și nimănui nu-i pasă. Mai apare și Porumboiu, alt frustrat și susține gogomănia asta. Doamne apără și păzește. Armata mai bine ar folosi banii pentru a antrena piloții ăia săracii care din lipsa orelor de antrenament cad cu avioanele României ca muștele decât să-i satisfacă aberațiile lui Talpan. Într-adevăr este șmecherie în fotbalul românesc una este gluma asta de echipă care participă aiurea în L2, alta este clona Craiovei ș.a.m.d.
vad ca toti au bani la stat prin urmare sunt mari investitori din cate se pare !
DACĂ CHIAR CREZI ASTA , ÎNSEAMNĂ CĂ TU PUȚI A PROST.
MAI BINE SĂ VĂ DESFIINȚAȚI VOI , CEEA CE SE VA ÎNTÂMPLA CÂND VA PLECA BECALI , LUCRU CARE NU ESTE PREA DEPARTE... POATE VREO 2-3 ANI!!!
Steaua a cucerit Cupa Campionilor ! Aşa cum au promovat in Liga 1 CSU , Farul sau fcsbî , aşa poate promova si Steaua Bucureşti ! Sunteţi împotriva celei mai galonate echipe românesti si toate timpurile si trecute si viitoate ?
Steaua București va promova anul acesta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.