Alte știri din fotbal
L-a dat gata pe Nuno Campos » Fotbalistul care l-a impresionat din start pe portughez: primul în teste!
0
Pus pe liber de Dinamo, Valentin Țicu a ales și semnează în Superliga
0
CFR Cluj a prezentat fotbalistul cu care s-a înțeles în iarnă: „E pregătit pentru reunire”
0
Anderson Ceara s-a întors din vacanță și are mâine vizita medicală la FCSB: „Mai e puțin de negociat. Atunci m-a sunat Gigi prima oară”
0
Știri din fotbal internațional
Maurizio Sarri a semnat și va antrena a cincea sa echipă din Serie A
0
Fostul câștigător de Europa League, condamnat la 8 ani și jumătate de închisoare
0
Cheers, Gus! 48 de beri din țările Mondialului, bea câte una în cinstea echipelor eliminate: „A fost un chin să dau peste o bere de aici”
0
Mbappe, interviu-eveniment în cantonamentul Franței » Luat la întrebări de familie și de colegi: „Președintele Franței? Nu, eu sunt deja destul de urât!”
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Tabăra Veștea-Thuma susține că are deja voturile necesare în BPN al PNL, ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Ce studii are premierul desemnat: Adrian Veștea scrie în CV că a absolvit o ...
Libertatea
Normal ca jubileaza...DAR ...daca Mititelul i-ar fi dat mai mult de baut dacat Olguta ...acum s-ar fi dat de ceasul mortii!!! Pe oameni dintr-astia ca Rodion nu -i afecteaza decat marirea accizei la Alcool
Normal ca jubileaza...DAR ...daca Mititelul i-ar fi dat mai mult de baut dacat Olguta ...acum s-ar fi dat de ceasul mortii!!! Pe oameni dintr-astia ca Rodion nu -i afecteaza decat marirea accizei la Alcool
Ba a avut loc un test . ...am spus mai jos..astia care sprijineau csu au anticipat verdictul justitie romane si bine au facut
O VESTE TRISTA, MITITELU TREBUIE CALCAT IN PICIOARE! UN NE.MERNIC FARA PERECHE, UN OLTEAN CAPSOMAN CARE A DESFIINTAT UNA DINTRE CELE MAI FRUMOASE ECHIPE ALE ROMANIEI!
EU,NU POT SPUNE CA SUNT SAU AM FOST CEL MAI MARE SUPORTER AL LUI MITITELU,II VOI MUTA DINTII DIN GURA SI VOI ARUNCA PRIMA PIATRA!
pai cum ma,de ce in liga a 6-a?nu o inscrie mircea PORK sandu in liga a II-a cum a facut cu lin dicul olgutei?
Sau sa astepte reinfiintarea acestor echipe insa e greu de crezut ca se va inventa o noua echipa care sa puna mana pe culori, palmares, nume, sigla, etc. identice cu ale raposatelor.
Asta cu echipa clubului sportiva a fost facatura, un motiv aruncat in ochii fraierilor ca multe altele. E o echipa privata, nou infiintata! Clubul sportiv nu stiu daca are sectie de fotbal, poate doar la nivel de juniori.
Suporterii banateni si olteni trebuie sa inteleaga ca echipele istorice iubite de ei, UNIVERSITATEA CRAIOVA respectiv POLITEHNICA TIMISOARA, NU MAI EXISTA! Daca vreti sa sustineti alte echipe trebuie sa se reorienteze: fie sa sustina clonele aduse de la Recas si de la Mogosoaia in orasele lor si sustinute de primarie, fie sa sustina echipele nou infiintate precum ASU Poli, fie alte echipe echipe nu foarte mediatizate (Extensiv - daca mai exista, ApaCanal Craiova / Ripensia Timisoara).
: ))))))))))))) Bravo Moflea, aplauze ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.