Alte știri din fotbal
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
12
Impact MAJOR în Superliga! » FIFA a aprobat două noi reguli parcă făcute special pentru fotbalul românesc
0
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
3
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
3
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, certat de mama sa înainte de startul Campionatului Mondial » Cum a apărut la ședința foto oficială
0
E oficial! Barcelona l-a transferat definitiv pe noul „Salah”
0
Topul salariilor selecționerilor de la Mondial » E plătit de 4 ori mai bine decât campionul mondial!
0
Noi mărturii ale lui Chivu despre primul eșec dureros la Inter: „ZERO! Pentru mine, lucrul cel mai important e...”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Incep sa cred ca singura solutie reala pentru Rapid e falimentul. Pentru ca atunci se vor scoate la vanzare activele, inclusiv marca si palmaresul, si personal cred ca cineva le va cumpara (pentru ca au valoare). Poate chiar o asociatie a suporterilor cu personalitate juridica. Iar ulterior poate ca nu va fi nevoie ca Rapidul sa mearga in liga a V-a, cred ca se va gasi o echipa de prin liga a 2-a care sa doreasca sa fuzioneze prin absorbtie cu Rapid. Nu stiu, sigur, cum vor merge lucrurile, dar mi se pare ca nimeni nu-si mai doreste cu adevarat salvarea clubului cu exceptia suporterilor, fotbalistilor si angajatilor de la club. Celorlalti nu le mai pasa, din cate vad.
Ce sa zic .. trist ca s-a ajuns aici ! Credeam ca Emil Dica si Dragos Balauru sunt rapidisti .. dar m-am inselat ... totusi suntem un club in insolventa ... iar cei care au plecat jumatate puteau ramane (se bateau cu pumnul in piept ca vor sa ajute RAPID) .... sa vedem ce se hotaraste cand se incheie sedinta ... IN ORICE LIGA CU RAPID EU VOI TINE !!! :( ... sincer imi vine sa plang ... pt ca tin foarte mult la aceasta echipa .. si cred ca fiecare rapidist nu trece usor peste treaba asta ... si are un gram de sensibilitate.
pe zi ce trece esti din ce in ce mai penibil:)) dar pentru suporterii dinamovisti ca mine care nu avem nicio legatura nici noi nici familia noastra cu securitatea ce mesaje ai? sa te pun un pic la treaba ,ai copy-paste-ul pregatit si pentru treaba asta? :))
Rromi, corturi, foame. Nu suna deloc ciudat.
clubul Securitatii infiintat de tortionarul evreu parasutat de Moscova : Panteleimon Bodnarenko primul Șef al Securității . Besi de aici progenitura de tortionar al securitatii .
"Contul Calea Victoriei l-am banat , la prima injuratura si limbaj porcos gen astea de mai jos, il banez si pe asta si toate clonele pe care le ai" te-ai hotarat sa iti dai arama pe fata si sa recunosti ca faci parte din redactia gsp-ului sa faci trafic pe site?
Contul Calea Victoriei l-am banat , la prima injuratura si limbaj porcos gen astea de mai jos, il banez si pe asta si toate clonele pe care le ai Ș ___________ mesaje recente ale lui Schizo Moflea adresate lui Terminator : 1.calea_victoriei (7365 comentarii) SA DEA DOMNUL DUMNEZEU CA COPILUL TAU ALA MIC SA FAC UN MIC INFARCT !! MACAR UNUL MIC DE TOT SA SE CHINUIE TOATA VIATA CU BY PASS-05 August 2013, 13:22 2.calea_victoriei (7365 comentarii) Ba SA DEA CEL DE SUS ca sa fli vestea cea mare !! Copilul tau ala mic ? MORT PE LOC . 05 August 2013, 13:34 3.calea_victoriei (7365 comentarii) Ba la fiecare cometariu ala tau pe articolele lui DINAMO o sa ma rog ca virgule copilul tau sa fac u
politehnica timisoara nu mai exista acs-uri si xyz-uri se pot face fara numar ASU si RIPENSIA merita respect ca au plecat de jos din liga 5 daca vor ajunge in liga 1 in 5,10,15 ani pot sa se considere urmasele adevaratelor poli si ripensia chiar daca e clar ca nici ele nu sunt veritabile in schimb acs poli timisoara degeaba se supara ei de acolo e acs recas mutat la timisoara intrebati la frf daca nu credeti sa vedeti continuatoarea cui e acs poli acs recas sau poli timisoara
Timisoara este bine mersi , i-a dat 2 boabe lui Dinamo
inteleg observatia e pertinenta intr-adevar dar avatarul ala in ce categorie te plaseaza :sanatosi sau valaahieni?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.