Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Prostovanne, eu te pot injura pe tine si tu pe mine, asta nu inseamna ca pot sa-ti iau casa si averea ca ma enervezi sau invers. Daca-ti place Coreea de Nord, mergi acolo. Ce i se intampla lui Mititelu nici la venirea comunistilor nu s-a intamplat. Nu-l simpatizez, dimpotriva, dar este strigator la cer ce i se intampla acestui om, dar tu esti prea redus ca sa intelegi ca i se poate intampla asa ceva oricui se opune sistemului. Iar SISTEMUL ESTE CORUPT!
CORECT. HAI IN STRADA!!!!!!!
Si noi trebuie sa asteptam meciul ala ca se faca de kkt cum spui, nu?? Suntem cei mai slabi dintre romani! Asta e, de fapt, cruda realitate... Isi bate joc o sarlatana de noi toti si nu suntem in stare sa ne unim sa luam atitudine. Cititi ultimul articol pe editie.ro sa intelegeti mai bine. Dar oricum nu se prinde nimic. Iubim Universitatea ... "din gura", cand e sa demonstram efectiv...pauza!!! Haideti in strada, fratilor!!! Asa nu se mai poate!!! Prea multe abuzuri, prea multa bataie de joc!! Pana cand ne mai lasam calcati in picioare de unii care daca ii votam sa ne reprezinte, isi inchipuie ca pot sa taie si sa spanzure apoi, dupa bunul plac sau propriile interese?? JOS O. VASI
pun pariu ca vor face ceva cu o etapa inainte ca sa aiba terenul suspendat, iar frf va spune ca trebuie sa joace la 500 km de craiova
sunt curios ce or sa faca la meciul retur de pe oblemenco cand o sa joace clona acasa ca in deplasare cu un stadion impotriva ei. dar sigur o sa isi traga o suspendare de 1 etapa sa scape sa nu se faca de ka.kat
Cred ca este moldovean!!!!
s://www.facebook.com/eugen.pan de aici trebuie reperat ( in functie de friends)
Chiar te rog, da-ne adresa. Daca e din Craiova ma ocup eu personal de el.
Dar Sandu si Dragomir au scapat de Mititelu? Mi se pare ca nu... De fapt ei au vrut sa scape mai intai de suporterii Craiovei (mare frica trebuie sa fi avut de au apelat la atatea mijloace, inclusiv politice) ca apoi sa-l poata "opera" mai usor in justitie - pe 10, joi, este parca o noua infatisare la proces. Se pare, insa, ca si-au facut calcule gresite in privinta manipularii suporterilor craioveni: acum, practic, cine loveste in Mititelu loveste in Universitatea! Pana cand?
De SCT Bucuresti este vorba nu ? E doar o coincidenta faptul ca Adrian Andrici face afaceri de zeci de milioane de euro cu primaria Craiova? "Cum nu vii tu, Ţepeş doamne, ca punând mâna pe ei, Să-i împarţi în două cete: în smintiţi şi în mişei, Şi în două temniţi large cu de-a sila să-i aduni, Să dai foc la puşcărie şi la casa de nebuni! "
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.