Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Lasa dark ca mai penibili sunt sustinatorii booveanului ...n au nici bani ,nici echipa si vor pe Oblemenco unde n au platit datorii de 500 de mii de E nu de 1000 de E ...
El nu cred ca te respecta la fel de mult. I-ai luat titlul de penibilul site-ului.
Am inteles.....dar nu-i nai lasati sa dezinformeze ca sunt cativa!Noi suntem de sute de mii mai multi decat ei.......PUNETI MANA PE EI, ANIHILATI-I!
Respect imperator ...un om care stie ca performanta fara bani este imposibil ...
Pai si asa a devenit muzeu, legendarul stadion, cu o echipa care are mai multi jucatori decat suporteri!Si la muzeu sunt mai multi vizitatori!
Puneti mana pe nebun!Noi suntem milioane si ei 2-3.......ce dracu, ne fac astia ?
N o sa mai calce booveanul in viata lui pe Ion Oblemenco ...rusine infractorului sarantoc ...
va e mai usor sa cistigati meciuri cu echipe gen cs clona,viitorul,sageata plus arbitri in ritmul asta faceti 100 titluri
N-ai sa-l gasesti, ca el n-are decat o viata virtuala. Ar fi si greu sa se deplaseze cu scaunul cu rotile. In plus, ti s-ar face mila de-un hand.ika.pat fizico-mental si n-ai da-n el, pe pariu. El e doar un parlit de postac: initial de-al lu' kio.rete de la cotroceni, care i-a dat pensie de boala si acum de-al largutei, atata tot, el n-are o viata-viata, doar una virtuala.
Vin si eu din Braila la PRIMUL MECI PE OBLEMENCO.....MAI VIN CU 5-6 MASINI.....EUGENE, TE CAUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.