Postat de Adi Munteanu pe 14 Mai 2021, 07:51

Rapidul a fost ajutata de arbitrii în toate meciurile din playoff.

Cu Dunărea ne-au ajutat tare de tot. Dar dacă esti distrus!!!

amicu
amicu  •  14 Mai 2021, 11:27

Te rog da detalii. Asa putem aruncă cu acuze, fara argumente, până dimineața. Sa îmi zici cum a fost ajutată? Eu știu că etapa trecuta Rapidul a avut 2penaly-uri clare neacordate. Din imaginea asta de pe gsp, văd că mingea se îndreaptă spre cot, care nu e lipit de corp. Mai vedem un alt penalty neacordat Rapidului. Deci, cu ce a fost ajutat Rapidul???

Octavian Go  •  14 Mai 2021, 00:47

Daca ar fi asa cum spune Alexa nu vad de ce arbitrul nu ar fi acordat inca un penalty la faza din minutul 37 mai ales ca scorul era 0-0. E adevarat ca s-a inselat in minutul 17 cand trebuia sa acorde doar corner. Eliminarea jucatorului timisorean constituie o mare gresala de arbitraj dar nu cred ca a fost comisa cu intentie.

1957296674497554
Bebe Mavrodin  •  14 Mai 2021, 00:43

Sa intelegem caci Dan Alexa este din aceasta seara antrenorul Rapidului ?!?!?!!!! Vezi declaratie mai sus !

deusdat
deusdat  •  13 Mai 2021, 23:52

Toată lumea îl știe pe Nuțu Coza, e finul lui Corsicanu, unșpe ani n-a lipsit de la niciun meci. E de-al nostru, băiat bun!