Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
*** ! castiga pe teren daca esti in stare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca era un sistem play-off cu meciuri tur-retur poate nu era normal injumatatirea, dar tinand cont ca se va juca doar o mansa si echipele sunt cele mai bune din campionat, cei aflati pe locurile 7-8 au sanse foarte putine, aprope nule. Daca tot se joaca intr-o singura mansa fair-paly ar fi sa se faca pe un teren neutru la mijlocul distantei dintre localitatile celor doua echipe.
Cum poti sa debitezi asa ceva d.alexa,cum sa se injum.punctele !?? E aberant injust si ne fair play!!! Rusinicaaaaa!!! Daca era rapidu acolo te pitulai sub aripa.....doamnei sti tu care .. aia care mai si palmuieste!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da cred că trebuie să le înjumătățească numai arădenilor ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa au fost mereu,mereu au vrut sa castige ,dar nu pe teren,sa nu uitam 98 -craiova-rapid 2-2,ar fi vrut sa se dea aia la o parte sa iasa ei campioni,si oricum unii au facut o,plus multe alte magarii-un ex;;cfr-rapid 1-0.doar sa nu iasa steaua campioana,de asta s au desfiintat,faliment,si e o alta echipa clona ,a sect 1
Daca avea Rapidul punctele UTA ARad , nu le mai convenea! Ce golani! Cum sa injumatateasca daca s- a pornit la drum pe un alt sistem? De parca UTA ar fi vreo echipa de neobservat, fara suporteri, traditie.... UTA va promova , Locul 2 Petrolul si barajul cred ca PSD Saelele.
Daca avea Rapidul punctele UTA ARad , nu le mai convenea! Ce golani! Cum sa injumatateasca daca s- a pornit la drum pe un alt sistem? De parca UTA ar fi vreo echipa de neobservat, fara suporteri, traditie.... UTA va promova , Locul 2 Petrolul si barajul cred ca PSD Saelele.
Categoric ca vor trebui injumatatite punctele , sau mai bine sa inceapa toate echipele de la zero , ce zici ? Sau o intrebam pe Prodanca ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.