Alte știri din fotbal
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
„Nu e transferul vieții mele” » Noul jucător de la FCSB nici nu a ajuns bine și e deja cu gândul la plecare: „Pot atrage atenția altor cluburi”
0
Știri din fotbal internațional
De ce patru echipe naționale de la Campionatul Mondial 2026 nu folosesc culorile drapelelor respective
0
Soția lui Raphinha dezvăluie detalii despre apelul sfâșietor după accidentarea de la Cupa Mondială: „Plângeam amândoi”
0
Superstar social media, idee năstrușnică: a umplut o mașină cu abțibilduri Panini! Cât l-a costat și cât a durat colantarea
0
Argentina - Austria » Cele mai importante informații de la reporterii GSP din Dallas
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
ai aparut? hai ca tu esti cel mai destept de pe aici. spune-ne de ce nu ati facut greva foamei cand v-au inventat acel baraj sa va salveze?
.... de achizitie, prin bulversarea bugetelor, etc. Totul, numai datorita incompetentei de careau dat dovada sefii FRF si LPF si, a dorintei lor de a castiga ceva si in interes personal. De aceea protesteaza Rapidistii. Lasati-ne sa jucam in liga II, daca asa este regulamentul, dar nu mai profitati de echipe de traditie ca Rapid, Craiova, Timisoare, UTA, si, nu am incheiat aici lista. dati-va demisia Domnilor. Nu vrem pomana voastra. Sunt convins ca nu numai noi am ajuns la capatul rabdarii. Stelisti, Dinamovisti, Craioveni, Ieseni, Clujeni si toti ceilalti suportri care vor un football curat, s-au saturat de voi.
Nu ti-e rusine sa dezinformezi cu nesimtire ? Rapidistii au venit inclusiv la meci cu mesaje de protest. Doar ☭telistii mai sustin clanul mafiot becaliot din fruntea fotbalului romanesc.
incepi sa-ti revii Adriane
Lotul n-a fost tocmai cel mai valoros ....dar cu siguranta a fost cel mai bine platit !!!!rrajwan si-a urmarit doar interesul si a dovedit ca :faptul ca urasti Steaua nu te face rapidist adevarat !!!! Grav e ca multi dintre voi inca il respecta si il sustin ....la fel cum unii stelisti il sustin pe Uciga-l Crucea de la palat ...hmmmm......Jilava :))))..........plus ca a nenorocit Nationala ....
regulamentul nu este aberant. voi nu aveati platiti nici macar banii catre jucatori. nu vorbim de alte firme sau servicii. daca as putea sa fiu de acord cu tine ca regulamentul de licentiere este aberant as putea sa fiu de acord doar in sensul ca este prea permisiv. in scotia glasgow a intrat ca si rapid in insolventa si drept urmare a fost retrogradata in liga a 4-a nu ca voi in liga a 2-a. cu asta pot sa fiu de acord daca te refereai la acest lucru. ma deranjeaza ca nu ati iesit in strada si nu ati intrat in greva foamei atunci cand s-a inventat acest baraj ILEGAL. sa ieisiti in strada pentru ACEASTA ilegalitate. de ce?
Se duce la extrem acest asa numit protest. Daca tot vor corectitudine, cand au jucat barajul de ce nu au facut acest protest? De ce nu s-au pus pe teren cu cortul ca sa impiedice jucarea meciului ? De ce toti invinuiesc suporterii Stelei cand ei sunt mult mai prejos ca acestia, vezi Rapid - Steaua sau Dinamo - Steaua, cand aruncau dupa jucatori cu obiecte de parca acei jucatori sunt de vina pentru situatia cluburilor lor? De ce cand amicii lor din galerie fac prapad nu ii invinuiesc dar toti injura si hulesc Steaua si fanii ei? Vreau sa imi raspunda si mie un suporter dinamovist sau rapidist la aceste intrebari. Nu cred ca idiotul de vaalah ii aduce in starea asta, sau fetita de mm...
Nu te stradui sa le explici un lucru logic sau real celor becalizati, e pierdere de vreme.
si mai era moldoveanul ala din germania, da am auzit ca l-au prins la cersit sau la furat de oua
Domnilor, Rapid nu a cerut niciodata pomana Ligii sau FRF. Daca tot nu ne-au acordat licenta (dupa un regulament aberant - parerea mea , caci datoriile catre firme de servicii se supun legilor contractuale si nu sportive, iar datoriile catre stat sunt reglementate de legislatia si organele competente ale statului, nu este necesar sa se substituie o organizatie sportiva intr-un suprtvizor al fiscului), de ce nu au aplicat regulamentul? De ce?- pentru ca au vrut sa profite de brandul Rapid. Daca le iesea, aveau un capital electoral (si nu numai) imens. Si asa au zapacit un club, plimbandu-l dintr-o divizie in alata, dupa bunul plac. Asta cu consecintele de rigoare, destabilizare prin contracte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.