Alte știri din fotbal
Ați văzut și voi? Anatomia gestului care a trecut neobservat în etapa #2 a Superligii + Remarca unui expert: „Nicio secundă n-a simțit asta!”
0
Prima reacție a președintelui după sancțiunile din dosarul de trucare de meciuri: „Eram în vacanță în Turcia. Pentru unii mumă, pentru alții ciumă!”
0
Craiova l-a trimis la altă echipă, cu o zi înaintea returului cu Levski
0
Steaua a scos la vânzare abonamentele pentru noul sezon, dar suporterii s-au săturat: „Boicot!”
4
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Cristian Romero la Inter, pe hold » Unde s-au împotmolit discuțiile pentru fundașul lui Tottenham
0
Adrian Rus alungă presiunea: „Meciul cu Levski? Ca oricare altul”
0
Universitatea Craiova și-a aflat adversara din Europa League, dacă va fi eliminată de Levski Sofia
0
Unde se întâlnesc Odiseea lui Christopher Nolan și Campionatul Mondial de fotbal? Câteva răspunsuri spectaculoase: „E o vară fierbinte a războaielor culturale”
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un mecanic român din Marea Britanie arată de ce te costă peste 50.000 de ...
Libertatea
Cel mai „liberal” dintre primarii PSD explică cum a făcut reformă, deși ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Zborul spre moarte al unui pilot experimentat. Avea peste 500 de ore la ...
Libertatea
Vama vorbeste neintrebat, pe unde a trecut... pustiu dupa el, nu-l cred pe Ioan Niculae chiar asa dobitoc incat sa nu-l miroase pe risipitor, doar a lucrat unde-a lucrat...
Bai Dinule! Tu si cu vedeta aia de Lucescu ati bagat Rapidul in faliment si prostul ala de Copos s-a luat dupa voi.Ai grija de treaba ta acolo unde esti ca mai ai putin si-l aduci la sapa de lemn si pe prostul ala al tau.Cat despre Moldovan nu ai tu fata sa vorbesti in fata lui.Asta si-a dat viata pe teren oriunde a fost, inclusiv pentru Rapid.Tu in schimb ce ai facut. Daca nu te scotea Copos in lume nu mai vorbeai pe la TV.Hai sa vedem vedeto care esti, cate trofee castigi cu echipa aia de securisti.
Vamă, pentru tine doar două vorbe: Surdu, Apostol. Şi un scuipat.
Nu ma intereseaza parerile oilor ci doar ale Rapidistilor! Asa ca: Hai Rapid!
Practic nu se contrazic, eu zic ca au amandoi dreptate. Vama l-a adus pe Moldovan atunci la Rapid. Iar Vama intotdeauna a zis ca il vrea pe Ionita II, o fi dat tarcoale asta vara, de ce sa nu dea? Oricum vorbim aiurea astia se desfiinteaza pana la finalul anului si pleaca toti
mai nou nu poate omul nici sa-si dea cu parerea la o emisiune ca sare dl antrenor de fund in sus. traim intr-o tata libera, iar atata timp cat nu sunt injurii sau minciuni, fiecare e libeeeeeeeeeeeeer sa se exprime cum vreeeeeeeeeeea muschiul lui. Iar dl Moldovan sa fie mai atent cum isi face prieteni si dusmani in fotbalul romanesc, ca daca chix la Rapid, poate are surpriza sa nu mai prinda nicio echipa
Erată. Prin țambal înțeleg presă de scandal ceea ce, din ce în ce mai mult, tinde să devină presa sportivă din România. I-au pus în gură lui Vamă sensuri răstălmăcite ale cuvintelor lui, iar pe Viorel l-au provocat. V-aș sfătui să nu vă mai spurcați și înjurați pentru că nu le faceți decât trafic acestor nenorociți de pseudoziariști. De fapt unele dintre pseudonimele care incită la injurii sunt chiar venite din interior. Alo! Conducerea GSP! Se aude? Sau chiar voi provocați?
Acu, fie vorba între noi, dintre Dinu Vamă şi Viorel Moldovan, oare care e mai credibil? Eu unul votez cu Vio, şi nu doar pentru că e un fost dinamovist,,,
Un conflict declanșat de presă și din care numai presa are de câștigat. Viorele, Vamă puneți împreună batista pe țambal! Prin batistă înțeleg înțelepciune și prin țambal înțeleg presă. Nu vă lăsați corupți!
dinule-mputitule, vamaiot securist, nu mai vorbi de rapid, ne-ai baga in faliment cu jucatorii tai, gura ma___tii de infect
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.