Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
becalistii fac spume cand citesc de adevarata Steaua.
Postacule , iar ai aparut ? Ce treaba are echipa asta cu aia din 47 ? Ia-ti zborul.
ce sa se mai chinuie, sa vrb cu cei de la uefa sa le dea vreo cupa europeana,ceva trofee, saracii csa fara coloana vertebrala. BV LACATUS esti un mare simbol .
Înainte le dăruia partidul cupe și campionate. În concluzie nu s.au schimbat prea multe în ultimii 26 de ani
Uite-asa rateaza ocazia sa inceapa curat, din liga a patra (unde le dadea dreptul modificarea care urmeaza sa fie facuta in regulament) si sa-si mai spele pacatele din 1947. Dar na, odata ce te-ai nascut echipa comunista, e greu sa incepi curat, de jos.
Pe Boroi il doare in cot. Acum e cu nemuritorii aia de la COR !!!
Eu zic sa nu renunte la traditie si la fel cum a fost infiintata prima data, sa fie introdusa direct in liga I. E pacat sa uitat de geneza bolsevica a acestei echipe. In cel mai rau caz, sa faca ca si in '47, cand Carmen Bucuresti a fost exclusa din campionat, sunt destule echipe care ar putea sa fie excluse pentru a face loc celebrei CSA. Macar asa vom sti sigur ca este adevarata Steaua.
si porcul tipa inainte sa il tai, dar tot soarta aia o are :))))))
Mantuitorul presei romanesti are o echipa de vai mama ei prin liga 1 si el vrea sa faca echipa puternica in liga a 3-a.
eu cred ca fcsBoroi intra in liga 1 in locul lui fcsb ..fcsboiii fac umbra degeaba in liga 1 ...mai se fac si de ras pe unde joaca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.