Alte știri din fotbal
FCSB - Petrolul, primul meci de la „divorțul” de Mirel Rădoi » Start pe Arena Națională
9
Lucian Filip nu s-a comportat ca un „principal” » Detaliul inedit surprins înainte de FCSB - Petrolul
0
Dorinel Munteanu, după Hermannstadt - Csikszereda: „Așa ceva nu am mai pățit niciodată”
0
Robert Ilyeș e aproape de salvare și i-a pus gând rău FCSB-ului: „Sper să facem un cadou fanilor”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Legenda lui Liverpool critică politica de la Chelsea: „Au cheltuit 1,75 miliarde ca să dea înapoi!”
0
Secretarul de Stat al lui Donald Trump, anunț de ultimă oră despre Iran
2
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Cătălin Drulă explică de ce scumpirea călătoriilor cu metroul este „o ...
Libertatea
Pai UTA e AS COVACI TIMISOARA doar ei sau asociat cu UTA sau invers!nu mai conteaza asta,conteaza sa facem ceva cu sportul asta REGE ,sa se formeze societati pe actiuni sau dupa modelul dorit de COMMANDO VIOLA
DAR,OARE CARE FOTBALIST CELEBRU A FACUT CEVA PTR FOTBALUL ROMANESC?EXCLUDEM PE HAGI.FIECARE SA UMPLUT DE BANI APOI A VENIT PE LA TOATE POSTURILE SA SE DEA MARE VEDETA SI IN REST PAUZA!DE LAUDATORI SI PAPAGALI SUNTEM SATURATI IN FOTBAL SI CHIAR NU INTELEG DACA TOT SE BAGA SA FACA CEVA DE CE NU-SI CONTINUA DRUMUL!?MAI VISEAZA LA FRF SEF?DUTE GICULE SI DAI BATAIE CU IMOBILIARELE,IN FOTBAL TREBUIE OAMENI SERIOSI
de ce mm voastre stergeti comentariile ziar de toata cacaua
lasa ca si la Doldora are probleme....
se vede ca are mult de lucru Cumnatul si nu are timp de echipa aceasta...ce maldar de "dosare" in lucru are pe birou!
daca Gica Popescu nu e in stare sa tina o echipa de liga a 2-a,oare ce se va alege de fotbalul romanesc daca el va ajunge presedinte la federatie,asa cum isi propune?nu merita sa ajunga acolo,pentru ca de cand s-a retras din activitate nu a facut absolut nimic pentru fotbalul romanesc!
Gică Popescu avea alte interese imobiliare in Targoviste paralel cu fotbalul. HAGI a bagat peste 15 mil euro in Academie si in Viitorul mai ales in infrastrucura de la AGH.
Ce POOLA mea mă tot așteptați bani de la stat? Dar de când și până când e statul obligat să vă finanțeze vouă echipele de fotbal, iar cu voi să stați un burțile în sus? Da' ce eu dacă îmi deschis o afacere, care nu are nici o legătură cu fotbalul, îmi dă statul vreun ban?
Copos e ,,mic" , pe langa asta...
sa vina sa preia craiova !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.