Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
5
Florin Bratu, favorit pentru a prelua clubul din Superliga » Schimbare la finalul sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
3
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Are dreptate Sechelariu, Becalii e doar un avort esuat. Din pacate, insa, pt Seche, pana nu de mult si el si oaia-sefa, faceau parte din aceeasi stana. Mai bine sa se mute Parlamentu' in provincie, decat sa se constituie doar din oameni asemenea lui Becali, demne de Animal Planet. Cei din provincie au macar mai mult bun-simt, cunosc notiunea asta.
ma, esti nebun?! nu recunosti nimic din ce kkt ai mancat=))o fi scris altul cu numele tau, dar greu de crezut.ti-am zis..pacat ca nu ti se pot vedea mesajele anterioare, sa am si dovada.tu ziceai cumva ca cei de la sud sunt fii generalilor din MApN?
Scuze! Intentia era "moldovana", asa, mai literar:))
Pai il avem pe Walter:))
Da, da..si Sechelariu e putred de bogat, nu? :))
Ho, tataie! Ce ti s-a urcat si-philli(p)ssul la cap. Ce opere de caritate visezi? Cumva alea cu casele pentru sinistrati? Ce bani bagati la Steaua aiurezi, cand toata lumea, inclusiv din Galati, stie ca Becali, nu baga bani, ci ia de la Steaua!:)) Dar asta nu-l schimba, tot cioban ramane si recunoaste si el.....Si, intre noi fie vorba, ce te tot aia grija de Steaua, cand afisezi sigla Otelului, lasat in paragina de "marele manager" Stan, autodeclarat "fost cooperatist de frunte"?..
corect :scoala moldoveneasca
Nu mai vorbim de faptul ca cei ce conduc (ministri, presedinte, judecatori s.am.d.) sunt in mare parte din provincie, nu bucuresteni!
Bai grasule. de 7 ani si jumatate s-a terminat cu miliardele si milioanele si cu roni dar tu ai ramas ancorat in trecut. Cit priveste banii lipsa de la club, trebuia sa furi mai putin si ai fi fost si acum primar in Bacau, dar daca nu ai avut degetul opritor asta duce la comentariile tale de acum.
* sa-i
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.