Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
1) diferența de opinie și abordare a CAB fata de TB, ne va lămuri ICCJ pe 12 Mai (dacă nu amâna) ce și cum. Rămân la părerea ca AFC era o franciza a Stelei, un proxy, ca și alte echipe din L1, însă orice vor decide judecătorii, ca ne convine sau nu, respectam, doar nu suntem in “Coreea de Nord”, nu!? :-))) 2) Decăderea din drepturi asupra unor “desene” (cum le spuneti voi) nu înseamnă ca le poate folosi un terț, ci doar ca Steaua va trebui sa le reinregisteze și ca dept de marketing sa își facă treaba pe viitor, pt a nu se repeta situația și amărâtul ăla de Talpan sa umble cu treningurile in sacoșa pe la Tribunal. …… dar acum pe bune, tu chiar tragi speranțe, știind ca decizia ICCJ din 2014 e defintiva și irevocabila!? Te-a lămurit și Boglea, dar văd ca degeaba. :-)))
Steaua nu trebuie sa promoveze! ESTE in liga 1! Ce atata tam-tam?:))
Pardon, la UTA sunt 800k-1M EUR, de la CL, adica din taxele si impozitele aradenilor ... La UM CSA sunt 1,1M EUR din banii Armatei Romane, care este finantata de bugetul statului, adica din banii romanilor, nu a bucurestenilor! PS. Armata Romana este aceea a carei avioane vechi de 60 de ani, cad de pe cer in urma unor zboruri de proba, ca-ngheata "sufletul" in ele :(((
Armata română a fost in război cu nemții în al doilea război mondial și cu Becali după revoluție. Asta a fost problema lor, iar ENEL sa dat pe doi lei la Ministerul de finanțe intalian, că de nu ai voi sa deti monopol pe energia ta, dar sa te joci țurca DA
Unde e mah, proxy-ul?:)) L-ai pierdut? Ti l-a furat d-na clatita? Dar marcile? 4 .... toate 8?:))) tic-tac...:))))
Iar ajungi la vorbele mele … ca de fiecare data de 6 ani încoace. Asta e, ghinion! :-))) Tu te informezi de la prietenii tai, scriitorii care intra la Safta in uscătorie, io de la amicii mei … “informați”. :-)))
ÎNTR-O ȚARĂ CARE SE DAU VOUCHERE PENTRU MÂNCARE, CA EFECT AL SĂRĂCIEI, SA FACI CE FACE DANCU. BAAAAA NOI NU AVEM TANCURI, AVIOANE, SPITALELE ORĂȘENEȘTI ARATĂ CA NIȘTE HAZNALE,IEI TOT FELUL DE BOLI DIN ELE. ESTE FENOMENAL ABUZUL DE PUTERE PRIN CARE ACEASTĂ ECHIPĂ SA REÎNFIINȚAT (SA INCETATI VOI CU LEGEA DIN ROMANIA, SI INSTANȚELE,CA NU DAU DOI LEI PE ELE) ESTE ÎMPINSĂ DE LA SPATE. CÂTĂ RISIPĂ PE BANUL PUBLIC. CUM SA MODIFICI O LEGE DOAR IN INTERESUL UNI SINGUR GRUP DE OAMENI. SĂI DAȚI FRATILOR BUGET DE 2 MILIARDE DE EURO, CA SA FIE TREABA COMPLETĂ.... MILAN CU FOND DE INVESTIȚII DIN BAHREIN NOI CU BUGETUL DE STAT. CE ATÂTA OVOLIRE. CURTEA DE CONTURI AMENDEAZA ORICE INSTITUȚIE,SAU ANAFUL, CAND FACE CHELTUIELI CARE NU ADUC EFECTUL DE PROFIT. ORICUM EI NU VOR AVEA PROFIT IN VECII VECILOR, DAR SA IA LIGA CAMPIONILOR. BAAAAA REPET GUVERN DE DOI LEI, CONDUCERE A ȚĂRII CORUPTĂ CA ASTA NU EXISTĂ IN UNIUNEA EUROPEANĂ
Nu te contrazic, dacă nu ai suferi îngrozitor nu ai fi răspuns! Nu deschideai nici măcar pagina! :-)))
Tov. Dincu se "pricepe" la fotbal, mai bine ca la Armata ;) ... Doamne Fereste-ne de vreun "exercitiu militar" :(((
Salut! Bine ai revenit! Nu te-a lasat sufletul, este??:) Adevarul e ca "vecina" mea are un talent deosebit in a cere palme!:)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.