Alte știri din fotbal
Rapid pregătește încă două transferuri! Marius Bilașco a făcut anunțul după victoria cu Sepsi: „Un atacant ne lipsește”
0
Și-a anunțat plecarea de la Dinamo: „Fiecare pas își are rostul lui”
0
Daniel Pancu a spus tot după primul succes al Rapidului: „Conducerea știe despre cine este vorba”
0
Iese din schemă » Portughezul din Superliga și-a ales favoriții pentru noul sezon
0
Știri din fotbal internațional
Imagini misterioase cu echipa Argentinei au declanșat teorii ale conspirației » Cuvintele enigmatice ale lui Messi: „Uitați de tot ce s-a întâmplat”
0
Portarul Emiliano Martinez s-ar putea retragere de la națională: „Durerea este greu de exprimat în cuvinte!”
0
Și-a anunțat retragerea din naționala Argentinei: „Am inima frântă”
0
„Lewandowski al Elveției” » Nimeni n-a mai reușit asta de 26 de ani! Recordul românului încă e în picioare
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
3
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Ce au răspuns SIE și SRI la solicitarea Libertatea privind gradul de ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
din cauza unora ca astia, nu am mai mers nici eu pe stadion. ce sa mai vorbesc de PROASTA ALEGERE sa mi duc fiul pe giulesti. daca pana azi aveam o dilema, in a/l orienta ori nu spre Rapid, de azi mi e clar NU RAPIDIST! de azi, din cauza unora care dau cu cutitul si sabia, rapid va exista doar in sufletul meu, nu voi mai merge pe Frumosul Giulesti NICIODATA!
Nici de dej nu prea se vorbeste desi era fanul unei "anume echipe". Culmea, Iliescu e simpatizantul aceluiasi club. Poate te prinzi tu despre ce club e vorba...
tocmai din cauza acestor degenerati dintr-o anumita parte a galeriei,oamenii seriosi nu mai vin la meciuri.M-am saturat de acest grup de o anumita etnie,care vrea neaparat sa detina controlul la acest club.Ani de zile s-au gudurat pe langa Copos,Cristescu,Zamfir si mai nou Moraru avand impresia ca si vocea lor conteaza.Ar fi inutil sa mai vorbim de cati bani au beneficiat in perioada Copos si tot nu le-a ajuns.Acum vor sa puna mana pe tot clubul,eventual sa numeasca ei si antrenorul,nu se mai multumesc cu bani si alte favoruri.Asta nu-i calea pe care trebuie sa mearga acest club.Decat asa,mai bine ne-am desfiinta.Sa nu mai faca legea prin peluza si prin club nulitatile astea
Nu-i curios; orice colorat e condamnat la prostie, iar singurul leac e Zyklon B
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici de Ana Pauker nu se prea vorbeste , nici de generalul tradator Lascar , care alaturi de Ceausescu ua nasit nasterea clubului bolsevic , *** bucuresti !! Curios .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar publicati cuvintele ***, copos e regretat de imbecili, dupa ce a plecat el au aparut problemele...normal, daca a furat tot si a lasat paragina.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce nu vorbeste nimeni de faliment? asta este toata smecheria. falimentul este problema la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.