Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu mai multe cluburi”
2
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
3
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Final de infarct în La Liga » Două goluri din prelungiri: o „foarfecă” superbă și lovitură de grație dată în minutul 90+6
0
Dimarco, mărturisire după victoria zdrobitoare cu Pisa: „Am dispărut de lângă prieteni”
0
Cristi Chivu a venit în fața jurnaliștilor și a explicat mutarea care a dinamitat meciul: „O să îl apăr mereu”
0
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Ce sa negocieze? Mai vrea si bani pe Rapid, in loc sa zica merci ca vrea cineva sa salveze clubul? In mod normal de Rapid se ocupa cea care este nominalizata pentru insolventa, nu acest individ. Ea decide daca suma oferita de acest investitor acopera toate pretentiile celor care au depus cereri de plata a datoriilor. Iar umblati cu vorbele ca pe vremea lui Copos? Pacat de frumoasa galerie a Rapidului ca au/are parte de acesti rechini!!
عبدالله بن حسين الأحمر
exact, pacat de celelalte cluburi ca: FC National,FC Arges,UTA,Craiova,Timisoara,Rapid,Sportul,Bihor,Vaslui o echipa care era puternica, akum vin toate comunele primitive gen: Chiajna,Sageata,Corona,Astra, echipe fara suporteri si fara traditie
sau cand ne i-a la misto la fiecare aparitie TV, bine ca akum e la inchisoare sa nu-l mai vedem :))) dar normal, doar la ei se poate, la noi nu !!!
Ba eu unul m as bucura. Sincer! Sunt stelist dar echipele de traditie gen Rapid, Poli Timisoara etc...ar fi trebuit salvate si ar fi frumos sa existe in continuare in primul esalon. E mai frumos fotbalul cu ele in primul esalon.
nici n-a fatat vitelul, si voi deja il pregatiti de feliat....
e si asta din yemen cum e ala de vrea sa cumpere pe dinamo egiptean...=)) nu mai spun ca sunt "plini" de bani...si intentii "serioase" pe masura... cata penibilitate...
iar o vrajala sa nu-i ia capul lui Zamfir , galeria ca a plecat doar in vacanta...Manevre invatate de la Copos
cum se numeste faptul cand "memegerul" de la stiaua calca in picioare steagul clubului rival? porcariile scrise de descreieratii ghencisti in articolele scrise despre Dumitrache si Haldan ce sunt? dolores, bati campii!
asa fac pòtaila astea tot timpul, incinta si provoaca, iar daca le raspunzi cu aceeasi moneda imediat esti facut arogant, cocalar, manelist, huligan, si in curand foarte posibil PROFANATOR DE MORMINTE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.