Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: Gordon deschide scorul în minutul 55
10
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
hai sa furam fondurile europene trimise pentru ridicarea nivelului de trai ca sa facem stadioane de 100 de milioane pret real si 250 de milioane pret final:)))) bravo....hai sa fim aplaudaci pana la capat sa salutam militieneste acest proiect :)
nu isi fac intai echipa? apropo ce este cu ozn-ul ala deasupra stadionului? cumva o sa fie gata cand o sa vina extraterestrii in romania?
cica face nicu badea un stadion de 500 de locuri o sa jucati cu casa inchisa meci de meci :))))
Acuma sa va spun un secret, stiti ca nu pot sa ma tin! Ieri a trecut bugetul tarii numai dupa ce am inclus eu amendamentul stelar! Voi construi pe un teren al meu din Pipera un cosmodrom cu fonduri europene si cofinantare simbolica, doar un miliard de euro! Vroiam sa fac si o poarta stelara, dar nu permitea puz-ul si mi-a spus arhitectul ca n-au cum s-o ingroape suficient, ca-i panza freatica la un metru! Doar cu investitii din astea putem progresa in clasamentul FIFA si ca membru in comisia juridica va garantez ca voi fi expropiat cu sume simbolice, doar un euro mm patrat de teren! Jiji-ajuta si va garanteaza prima oaie pe Marte, sau o placuta aurita cu Miorita pe sonda jiji-explorer 1!
strangeti-va ma si acum 5000. Cand incepe campionatu voi unde mergeti????? SAu unde va strangeti voi aia 500000000 cand incepe campionatu ==)))))))))))))))))))))0
cacanare ?:)) dinamo strange 5000 de insi la mecurile de acasa la 10 meciuri adunati toti ?:))
Pușcăriașul ala de Solomon si cu ciuma portocalie nu numai ca nu a facut nimic pentru echipa dar mai si gonit-o in alt oras. Sa va ajute Dumnezeu sa reveniti in prima liga numai sub numele U Craiova si cu stadion nou ca este fara farmec campionatul fara voi .
in poze e frumos rau.ia vezi poti sa intri in el?
Mai bine ai dona și tu măcar un Leu ca să se poată înfăptiu acest vis oltenesc !
speram sa se si concretizeze sa nu fie doar vorbe ....Olguta e o femeie f ambitioasa...succes
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.