Alte știri din fotbal
„Noi am avut patru penalty-uri cu Auda” » MM Stoica îi răspunde lui Victor Angelescu: „Nu știu ce are rost”
0
„La ce vrea Gigi, trebuie să aduci un antrenor de top!” » Discurs fără ocolișuri, după ce a văzut-o pe FCSB: „Niciun jucător de mare valoare!”
0
Încă o demitere în Superliga?! Și-a pierdut răbdarea cu Marius Croitoru: „Vai de mama noastră! În 10 ani n-am văzut așa ceva”
0
Dinamo s-a răzgândit și renunță la transfer: „Suntem acoperiți”
0
Știri din fotbal internațional
Bodo/Glimt - Royale Union Saint-Gilloise, decisiv pentru play-off-ul Ligii Campionilor » Darius Olaru este TITULAR
1
Turul trei preliminar din Liga Campionilor: Kairat - Levski, primul meci al zilei
0
Chivu va scăpa de Frattesi pentru a-i face loc lui Curtis Jones » Clubul la care a fost propus îl vrea pe Stankovic
0
Here we go! PSG își ia portar de la Parma » Japonezul Zion Suzuki poate fi însă împrumutat înapoi în Serie A!
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
1
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
4
Dunărea, tot mai imprevizibilă: ce arată datele climatice despre viitorul ...
Libertatea
Acoperișurile uriașe de beton ale Transfăgărășanului. Cum au fost ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Nuclearelectrica, caz de forță majoră, nu va putea livra energie ...
Libertatea
Da, se vor numi inelul lui dan Bittman și inelul lui rumburak...
Mi se pare doar mie ca acest articol a mai fost publicat si acum ceva zile in urma? Periodic se repeta acest articol din lipsa de imginatie.
Stadionul va aparține ministerului miliției, deci implicit echipa care va juca acolo acasă va fi echipa din Divizia C, în momentul de fata.
Asta putem spune si despre tine pt ca stadionul nu are nicio legatura cu FC Dinamo,stadionu va apartine de CS Dinamo,ca si actualul,FC Dinamo urmand sa joace acolo doar ca si chirias
2 inele de la mamaLiga 2 !? Tare mi-e teama ca, pan' la vara, se fac 3 inele !! :)))
Succes!
repet,esti prost rau de tot si super naiv daca tu crezi ca vitanul tau barzesti o sa aiba vreodata stadion. astea sunt basme. esti singurul prost care crede asa ceva. daca era ceva era pana acum.
Tu n-ai citit ca sub tribune vor fi zeci de Sali de sport și antrenament pentru celelalte sporturi?... ca va fi hotel cu 40 de camere?... ori n-ai ce face ori ești un rudimentar
Cainele moare de drum lung, si ..... de grija altuia!
Greșești grav. Stadionul este - și va fi - al Ministerului de Interne. Care are și echipă de fotbal!! În Liga a 3-a sau a 4-a!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.