Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
U va avea stadion cu siguranta...si clubul asta chiar merita lucrul acesta, nu ca altele..si exemple sunt destule.. Dar ia ganditi-va si la echipa mea de suflet.. DELTA TULCEA.. care promoveaza de 2 ori in 3 ani,are fani la fel de multi si infocati ca si U CLUJ, dar nu are are stadion de liga 1 pt ca celor din conducere le convine sa-si umfle buzunarele vanzand din nou locul.. de exemplu,acum 2 ani, cand au promovat,puteau sa joace in liga1 la Galati, dar nu au vrut,din cauza frf - pinalty ;)
Pt cel dinainte: ia te rog un rudotel. Stadionul chiar daca se construieste nu o sa fie al lui U ci in egala masura al echipei sanatatea. In clujeanul ziceau ca e 45 milioane, aici 40... dreamland... astia nici nu au habar cat ar costa.. campanie pentru europarlamentare
dintre ei am vrut sa spun 5% jumate unguri dar romanizati nici nu stiu ungureste
sa vedem ce fac mizeriile.... poate fac ceva pt cluj oricum mujex cfre...!!! echipa cu galerie ungureasca cantece unguresti patron bozgoriceanu haide U echipa cu jucatori romani si unguri doar doi echipa cu suporteri adevarati dintre ei juma unguri cu suflet triolor... nu patat de nonculori
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.