Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
acum faci si tu ca si ***,vede ca clona csa nu are drept de promovare si inventeaza ceva cu baraje pana incepe liga 1 si nu mai poate spune nimic. asa si tu,faci ca nu stii ca badea a spus clar ca nu lasa sigla si numele daca va duceti in liga a 2-a. intelege ca v-ati desfiintat. nu o sa vezi dinamo niciodata in ligile inferioare jucand.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa vezi surpriza cand vor aparea 200 de dinamovisti sa le arate fix cat de mici sunt...
Nu cred. Tot pe escrocii de DDB mă bazez. O să tragă mâța de coadă câteva luni, o să o lungească cumva, suficient cât să se facă multă vâlvă despre duelul pt promovare Steaua București - Dinamo București. :))) Eventual să se și joace meciul tur. Apoi pot să se ducă la cele sfinte. :)) Hai noroc! :)
vezi ca badea a retras oficial denumirea si sigla de la echipa insolventas a lui bucurica.deci nu o sa joace din sezonul viitor dinamo in liga a 2-a. se desfiinetaza probabil entitatea inainte.
sa-i spuna cineva prostului de oprita ca dinamo isi pierde sigla si numele o data cu retrogradarea,badea a confirmat,deci nu o sa joace clona csa cu ei. dar cel mai tare este ca oprita practic confirma ca clona csa nu o sa joace niciodata in liga 1. desfiintare placuta.
Anul ăsta ne batem la promovare! En garde!
Sarac cu duhul e necajitul asta de Oprita.FC Talpan nu va umple niciodata stadionul, indiferent cu cine va juca.
Pff, mi-ai furat vorbele.
Forza Steaua!
papagalul_japonez
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.