Alte știri din fotbal
Start în Andorra U18 - România U18 » „Tricolorii” lui Ion Marin încep drumul spre EURO 2027
0
Ce știe Arda Guler, starul celor de la Real Madrid, despre România: „Sunt onorat să fiu comparat cu Gheorghe Hagi”
0
Pavlo Isenko a fost operat la Barcelona » Cât va sta departe de teren
0
Vincenzo Montella debordează de încredere, înainte de Turcia - România: „Vom reuși să câștigăm” » Elogii la adresa lui Mircea Lucescu: „Din acest motiv...”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Barcelona transferă titularul lui Chivu: „El este alesul și o prioritate absolută. Hansi Flick și-a dat deja acordul”
0
Premier League poate da 11 echipe în cupele europene!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
Celălalt Istanbul: partea întunecată a metropolei în care joacă România » ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Degeaba mai avem legi dacă hotărârile importante se iau pe baza instinctelor unor miniștri-marionetă. În altă ordine de idei, îmi pare că Bichir nu e așa rău cum am crezut. Forza Steaua! Înainte SUD!
numai in pielea lui talpan si a celor 2-3 sute de ametiti sa nu fii...!
orice eventuala tristete/suferinta ne va trece instant cand vom privi canoanele zecesebistilor date an de an de becalul sef.
Cum oare va putea vreun privat sa accepte sa voteze un grup de suporteri pe banii lui? Doar sa ai interese cu statul sau sa fii bolnav cu capul.... În momentul în care privatul va renunța ce se va întâmpla? Alta Steaua și tot asa.... Tânăr și neliniștit ep. 10000 Doar în țări bananiere se întâmplă ca la noi.... Privatizeze de câte ori vrei același lucru...
Nu inteleg de ce nu merg la Becali sa negocieze cu el! Bani vor fi din belsug si toata lumea va fi multumita! De ce trebuie sa fie 2 cluburi ale Stelei? Orgolii nemasurate!
ce prostii is astia, au cazut din lac in put. Au creeat o echipa sa o dea iar privatilor, ceea ce au zis ca ei nu vor face, cat astept ziua in care toata gluma asta numita CSA se va incheia si oamenii responsabili pentru cheltuirea banilor publici vor raspunde in fata legii.
Se va face un consiliu exact ca in 98 care nu va functiona si se va ajunge tot la un nou becali. Cat de trist e sa fii suporter csa, mi-e mila de ei. O sa sufere mult in anii viitori, asta daca nu se desfiinteaza oricum
Steaua armatei...:::)))). Eu zic sa va gasiti un nou talpan si sa porniti cruciada. Iar va fura un privat echipa ::)))
Adică *** e limbaj vulgar iar gazonul e jignitor. Nu aveți pic de rușine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toata lumea se va gandi ca cele 3 voturi ale privatilor vor decide masuri de apropiere de fostul patron, de sustinere a acestuia. Steaua avand inca procese pe rol cu el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.